بازدید سه گونه از موجودات فضایی از زمین

کارشناسان اظهار داشته‌اند که از زمان‌های قدیم تاکنون، سه گونه مختلف از موجودات فضایی در حال بازدید از ما و سیاره مادری‌مان هستند. این ایده که ما در پهنه‌ی وسیع کیهان، تنها گونه از موجودات هوشمند نیستیم، از گذشته تا به امروز در افسانه‌ها و داستان‌های علمی و تخیلی مطرح گردیده است. البته دامنه این موضوع، علاوه بر داستان‌ها و فیلم‌های سبک علمی و تخیلی، در موضوعات مورد مطالعه فلاسفه برتر تاریخ، مورخان، شاعران و نظریه‌پردازان علمی نیز ریشه داشته است.

یکی از اولین افراد که در طول تاریخ در مورد بیگانگان فضایی صحبت کرده است، جوردانو برونو  به عنوان کشیش، فیلسوف و کیهان‌شناس ایتالیایی بوده که نظریه‌پردازی‌های او در زمینه کیهان، تعریفی گسترش یافته از مدل کوپرنیکی بوده‌اند. برونو پیشنهاد کرد که سیاره‌های در حال گردش به دور ستاره‌های دور دست، ممکن است قادر باشند به خودی خود، موجب شکل‌گیری حیات شوند. (بر مبنای یک نظریه شناخته شده در فلسفه با عنوان کثرت گرایی کیهانی) او همچنین بر این باور بود که جهان بی‌نهایت است و می‌تواند در قسمت مرکز، فاقد جرم آسمانی باشد. جوردانو برونو، تنها فردی نبوده که بحث در مورد موجودات فضایی در خارج از زمین مطرح کرده است. دکتر برایان اولری  به عنوان فضانورد سابق ناسا و استاد فیزیک در دانشگاه پرینستون،هم بر این باور بوده است.

امروزه ما انسان‌ها در شرایطی قرار داریم که تکنولوژی به ما این اجازه را می‌دهد که در جهان اطراف خود به خوبی کاوش کنیم. علاوه بر این‌ها، میلیون‌ها نفر از سراسر جهان بر این باورند که ما در کیهان تنها نبوده و بارها توسط موجودات فضایی مورد بازدید قرار گرفته‌ایم.

در این میان، سوالات گمراه‌کننده بسیاری مطرح می‌شوند؛ از جمله اینکه : این موجودات چه نام دارند؟ آیا آن‌ها دارای رفتاری صلح‌آمیز بوده و یا همواره در پی خرابی و استعمار سیاره ما بوده‌اند؟ بیگانگان در کدام قسمت از کیهان سکونت دارند؟نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : Ancicnt-codc

بدون دیدگاه برای پست " بازدید سه گونه از موجودات فضایی از زمین "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی