وجود هرم در مریخ

مریخ یا سیاره‌ی سرخ،‌ در طول تاریخ سوژه‌ای جذاب برای داستان‌های علمی و تخیلی و همچنین فیلم‌های این سبک بوده است. به تازگی و در پی انتشار اسنادی محرمانه از سازمان سیا، ادعای وجود هرم در مریخ و تمدن هایی باستانی مطرح شده و توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.

بسیاری بر این باورند که سیاره‌ی سرخ در گذشته میزبان حیات بوده و اکتشافات اخیر در این سیاره گمانه زنی‌ها را بیش از پیش قوت می‌بخشد. آیا واقعا سیاره‌ی سرخ همواره سطحی همانند کویر داشته و هیچ‌گاه پذیرای گونه‌ای هوشمند از موجودات نبوده است؟ اگر شایعه‌ی وجود هرم در مریخ واقعیت داشته باشد، می‌توان اینطور نتیجه گرفت که سیاره‌ی مریخ در زمان‌هایی دور، پذیرای حیات و سرزمین تمدن‌هایی باستانی بوده است. اسنادی که به تازگی از سوی سازمان سیا  منتشر شده‌اند،‌ حقایقی جدید و بسیار جذاب را فاش می‌کنند. این سند که به تاریخ ۲۲ مه سال ۱۹۸۴ باز می‌گردد،‌ به وجود سازه‌هایی مگالیتیک (سازه‌های سنگی بسیار بزرگ)،‌ اهرام (مشابه اهرام مصر) و موجوداتی بلند قد در این سیاره اشاره کرده است!

در ماه ژانویه،‌ سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا (سیا)،‌ تعداد بیش از ۱۲ میلیون برگه‌ی مربوط به اسناد محرمانه را به صورت آنلاین منتشر کرد. در میان این اسناد،‌ یوفولوژیست ها به آزمایشی بسیار جذاب در زمینه آزمایش های ماوراءالطبیعه دست پیدا کردند که جزئیاتی خارق العاده را از سیاره مریخ فاش می کند. در طول این آزمایش عجیب و غریب، فردی از زمین به صورت ذهنی با سیاره مریخ ارتباط برقرار کرده است. در کمال ناباوری او از وجود هرم در مریخ خبر می‌دهد!

احتمال تمدن باستانی در مریخ

سازمان سیا با استفاده از یک آزمایش ذهنی از فردی با قدرت‌های ویژه در این زمینه،‌ به اطلاعاتی دقیق و شگفت‌آور از سطح این سیاره دست پیدا کرده است. نکته جذاب اینکه در گفته‌های او از وجود هرم در مریخ و تمدنی گمشده در این سیاره مشاهده می‌شود. همچنین این فرد در ادامه از زندگی موجوداتی در سطح این سیاره خبر می‌دهد!

مأمور سازمان سیا که در حال نوشتن این جزئیات بود، رونوشت را در پاکتی مخصوص قرار داده و آن را به شیوه‌ی یک نامه رسمی مهر و موم کرده و تحویل او می‌دهد. این فرد در ادامه هشدار می‌دهد که آزمایش مذکور، ممکن است ارتباط‌ هایی به مختصات جغرافیایی نیز داشته باشد،‌ اما دیگر جزئیات بیشتری از آن منتشر نشد.

در سال‌های اخیر، دانشمندان بسیاری در مورد سیاره مریخ سخن گفته‌اند. داده های موجود به اندازه‌ای هستند که بتوان گذشته‌ی سیاره‌ی سرخ را بازسازی کرد. گمانه‌زنی ها حاکی از این هستند که مریخ در گذشته حداقل پذیرای یک تمدن هوشمند بوده باشد!

به گفته‌ی دکتر جان براندنبورگ دارای مدرک دکتری در فیزیک نظری پلاسما از دانشگاه کالیفرنیا که مدتی با ناسا همکاری داشته،‌ سیاره‌ی سرخ در طول تاریخ مورد هدف ۲ انفجار اتمی بسیار بزرگ بوده که منجر به یک نسل کشی تاریخی گردیده است. به عقیده‌ی  دکتر براندبورگ، مریخیان باستانی با اسامی تمدن‌های کیدونیناس و اوتوپیناس هرکدام مورد هدف یک قتل عام اتمی قرار گرفته‌اند.نظر شما در مورد این بحث چیست آیا در مریخ تمدن باستانی وجود دارد؟

1+
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " وجود هرم در مریخ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی