قیمت ۲۰۰۰ دلار برای بیت کوین

قیمت بیت‌کوین پس از مدت‌ها افزایش یافت و از مرز دو هزار دلار عبور کرد. قیمت بیت کوین پس از مدت‌ها انتظار از مرز دو هزار دلار گذشت. حداکثر قیمت این پول دیجیتال تاکنون، ۲۰۱۴ دلار بوده است. بسیاری از فعالان حوزه مدت‌ها انتظار کشیدند تا قیمت بیت‌کوین به این حد برسد. روز جمعه قیمت بیت‌کوین از مرز ۱۹۰۰ دلار عبور کرد و در نتیجه انتظارات بالاتر رفت و در نهایت روز شنبه، بیت‌کوین توانست به رکورد دو هزار دلار دست یابد.

وینی لینگهام، یکی از کارشناسان این حوزه، روند افزایش قیمت بیت‌کوین را هیجان‌انگیز می‌داند؛ اما معتقد است که اثر آن بر کل جامعه پول رمزنگاری‌شده، مضر خواهد بود. مالکوم مک‌لود، کارشناس دیگر حوزه‌ی پول رمزنگاری شده، تقریبا با لینگهام هم‌عقیده است و اعتقاد دارد که قیمت بیت‌کوین بیش از حد بالا رفته است و این قیمت در حال حاضر پشتوانه ندارد. او می‌گوید این قیمت به ضرر اکوسیستم پول رمز‌نگاری‌شده خواهد بود. الکساندرو کلورادو، از بیت‌کوین مکزیک، با این دو کارشناس مخالف است. او معتقد است که گرچه هنوز بیت‌کوین به اندازه کافی وجود ندارد؛ اما رسیدن به این مرز قیمتی، مزیت‌های خودش را دارد و باعث می‌شود که پول بیشتری به اکوسیستم وارد شود.

بسیاری از کارشناسان رسیدن به این حد قیمت را نشان از سرنوشت بد بیت‌کوین در سال‌های آینده می‌دانند. این کارشناسان معتقدند که این یک حباب قیمت است و در سال ۲۰۱۹ خواهد ترکید. اما بسیاری دیگر خوش‌بین هستند.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : cointelegraph

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " قیمت ۲۰۰۰ دلار برای بیت کوین "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی