اندروید محبوب ترین عامل وبگردی

سال‌هاست می‌توانیم به کمک تلفن‌های همراه خود وارد فضای اینترنت شویم؛‌ اما خیل عظیمی از کاربران، پلتفرم رایانه و ویندوز را جهت وبگردی به گوشی‌های هوشمند ترجیح می‌دهند. با این حال به نظر می‌رسد پیشرفت شرکت‌های سازنده این گجت‌ها حالا موجب شده است کاربران بیشتری جهت وبگردی از آنها بهره ببرند. طبق جدیدترین آمار منتشر شده توسط StatCounter، سیستم‌عامل  ویندوز حالا جای ویندوز مایکروسافت را به عنوان محبوب‌ترین سیستم‌عامل وبگردی جهان گرفته است.

در ماه مارس، حدود ۳۹٫۹۳ درصد از ترافیک وب جهانی مربوط به گجت‌های اندرویدی بوده است. در حالی که سهم ویندوز از این بخش حدود ۳۷٫۹۱ درصد بود. بنابراین ویندوز برای اولین بار جای خود به عنوان محبوب‌ترین سیستم عامل وبگردی را به سیستم عامل محبوب گوگل داده است.

این آمار طی سال‌های گذشته رو به پیشرفت بوده است؛ در سال ۲۰۱۲ در آمارهای منتشر شده تنها ۲٫۲ درصد از سهم ترافیک جهانی مربوط به گوشی‌های اندرویدی بود. حالا با یک جهش چشمگیر شاهد شکسته شدن رکورد ویندوز توسط سیستم‌عامل گوگل هستیم.

با این حال بازار تکنولوژی طی سال‌های گذشته به خوبی رشد داشته است و آمار این شرکت به خوبی این موضوع را به ما ثابت می‌کند. بنابراین در صورت بروز تغییرات ناگهانی و بزرگ در این نمودار در سال‌های پیش رو، نباید آنچنان غافلگیر شویم.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : phoncarcna

بدون دیدگاه برای پست " اندروید محبوب ترین عامل وبگردی "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی