فرق عبارت کرک و پچ که هنگام نصب نرم افزار هایی که لایسنس می خواهند، در چیست؟

معنای  لغو PATCH  عبارتی همچو “وصله” یا “تکه” می باشد. وقتی شما یک  Patch روی  نرم افزار اعمال می کنید، در واقع در ساختار و کدهای آن تغییراتی ایجاد می شود. حتی در بسیاری از مواردی و اغلب شرکتها نیز برای برطرف کردن مشکلات نرم افزار های خود و یا به روز رسانی  آنها، Patch ارائه می دهند. با توجه به توضیحات داده شده، میتوان با عمال Patch  بر  روی  نرم افزار ها تغییراتی در ساختار آنها ایجاد کرد و مشکلات آنها را بر طرف  نمود.

درست مثل پج هایی که هر از چند گاه، شرکت های نرم افزاری برای اصلاح باگ ها و مشکلات امنیتی نرم افزارهای خود ارائه می دهند. به عنوان نمونه، شرکت هایی مانند مایکرو سافت و یا ادوب که وصله های و یا اصطلاح پچ های اصلاحی آنها مشهور است.

همچنین کرک را به نوعی می توان یک نام کلی برای این گونه  روش ها در  نظر گرفت. روش هایی از جمله جایگزین کردن برخی از فایلهای نرم افزاری یا بازی، با فایل های تغییر یافته. یا حتی استفاده از Patch و Keygen. به عبارتی  به وسیله کرک ما، معمول یک نرم افزار  لایسنس دار را که دارای محدودیت هایی از لحاظ زمان  اجرا، شرایط اجرا، امکانات اجرا و …. می باشد  به صورت کامل ، دائم و بدون محدودیت، بر  روی سیستم خود نصب می کنیم.

1+
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " فرق عبارت کرک و پچ که هنگام نصب نرم افزار هایی که لایسنس می خواهند، در چیست؟ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی