تبلت reMarkable

کاربر حین در دست گرفتن تبلت reMarkable و تلاش برای طراحی بر روی آن حس استفاده از یک کاغذ نقاشی واقعی را دارد. تبلت ریمارکبل محصولی مکمل است که استفاده از آن برای تمامی کاربران خالی از لطف نیست. در حال حاضر دو دسته انسان وجود دارند؛ یک دسته ترجیح می‌دهند تمامی کارهای خود را به صورت دیجیتالی انجام دهند و مردمانی دیگر همچنان به استفاده از کاغذ واقعی و قابل لمس عقیده دارند. این دسته از افراد ترجیح می‌دهند برای مطالعه، یک کتاب و یا دفترچه کاغذی به دست بگیرند. دستگاهی که حین لمس و کار کردن با آن احساس استفاده از کاغذ را داشته و حتی از نظر ظاهری نیز شبیه به آن طراحی شده است. به گفته وانبرگ آن‌ها به دنبال خلق محصولی بودند که در عین انتقال تجربه استفاده از کاغذ دارای قدرت دستگاه‌های دیجیتالی باشد، چرا که کاغذ بسیار محدود است.

نخستین جلسه میان تیم reMarkable و شرکت E Ink، این شرکت ژاپنی به غیر ممکن بودن طرح مورد نظر آن‌ها اشاره کرد، اما وانبرگ به این صحبت‌ها توجهی نداشت. به عقیده وی آن‌ها مهندس بوده و باید هر طور شده راهی برای دست پیدا کردن به هدف خود پیدا می‌کردند. آن‌ها با غرور به ایده خود پافشاری کرده و از ابتدای سال ۲۰۱۴ موازی‌کاری برای توسعه تبلت مخصوص طراحی خود را آغاز کردند.

تا رسیدن به سال ۲۰۱۵، آن‌ها راهکاری برای رفع مشکل لگ صفحه نمایش و پاسخ دیر هنگام آن به دستورات لمسی پیدا کرده و مجددا برای ارائه طرح خود به شرکت E Ink رفتند. به گفته وانبرگ، مدیران این شرکت از راهکار آن‌ها شدیدا متعجب شده بودند. از آنجایی که این شرکت ژاپنی از مدتی قبل توسعه سخت افزارهای مورد نیاز به منظور ساخت تبلت reMarkable را آغاز کرده بود، تیم وانبرگ خیلی زود توانست تولید نمونه‌های اولیه محصول مورد نظر خود را در پیش بگیرد.

نتیجه تلاش آن‌ها ساخت یک تبلت نازک و بسیار سبک به همراه قلمی مخصوص برای طراحی است که با استفاده از آن می‌توان بدون ذره‌ای وقفه طرح‌های خود را بر روی نمایشگر پیاده کرد. تا رسیدن محصول به مرحله تولید عمده، چندین نمونه اولیه از آن توسعه یافت. برخی رسانه‌های خبری این شانس را داشتند تا از هفتمین نمونه اولیه دستگاه استفاده کنند. به عقیده آن‌ها این تبلت خارق‌العاده است، چرا که قلم مخصوص آن بدون نیاز به زحمت زیاد به راحتی بر روی نمایشگر می‌خزد. به گفته آن‌ها، ادعای شرکت reMarkable واقعی است و حقیقتا حین استفاده از تبلت دیجیتال آن‌ها حس طراحی بر روی کاغذ را دارید. در این تبلت شاهد وجود مجموعه‌ای گسترده از قلم‌ها برای طراحی هستیم. به عنوان دیگر ابزار دم دستی برای طراحی و نقاشی می‌توان به پاک‌کن، ابزار کلون و امکان ایجاد چندین لایه اشاره کرد. این ابزارها با هدف جایگزینی تبلت reMarkable با یک پد طراحی افزوده شده‌اند. علاوه بر آن‌ها شاهد وجود چندین نوع کاغذ مختلف هستیم که به عنوان نمونه می‌توان به کاغذ گراف اشاره کرد. این نوع کاغذ برای هر دسته از کاربران کارایی مخصوص به خود را دارد و معماران و طراحان می‌توانند به راحتی طرح‌های اولیه خود را بر روی آن ترسیم کنند.

قابلیت تبلت reMarkable برای تشخیص دست‌خط کاربر و مرتب‌سازی اسناد بر اساس یاداشت و یا طراحی بودن آن‌ها اشاره کنیم. این قابلیت در حال حاضر در نسخه‌های اولیه وجود داشته و در آینده به صورت یک آپدیت نرم افزاری عرضه خواهد شد.

شرکت سازنده یک کمپین طولانی‌مدت و شش ماهه از ابتدای سال جاری به منظور پیش خرید راه انداخته بود و توانست در این مدت چیزی حدود ۱۱ میلیون دلار فروش داشته باشد. این میزان برابر هزینه فروش ۳۰ هزار دستگاه تبلت reMarkable است. به گفته شرکت سازنده، ارسال نخستین محوله محصولات پیش خرید شده از ماه آگوست (مرداد) آغاز خواهد شد. اگر کاربری همین امروز برای پیش خرید اقدام کند، محصول خود را در ماه اکتبر (مهر) دریافت خواهد کرد.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : busincssinsidcr

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " تبلت reMarkable "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی