دریافت پول از ای تی ام با گوشی هوشمند

تکنولوژی‌های مرتبط با گوشی هوشمند به قدری سریع پیشرفت می‌کنند که رفته رفته قابلیت اصلی گوشی موبایل یعنی برقراری تماس در بین آن‌ها گم می‌شود. به عنوان یکی از مهمترین فرآیندهای روزمره انسان‌ها باید به امور مالی و بانکی اشاره کرد، اموری که در آینده‌ای نه چندان دور تماما به کمک گوشی های هوشمند انجام خواهند شد. به عنوان نمونه، اکنون تنها به وسیله کارت‌های بانکی می‌توان از دستگاه‌های ATM پول دریافت کرد، اما مدتی است بانک‌های بزرگ ایالات متحده آمریکا به دنبال روش‌هایی برای ساده‌سازی این کار به کمک گوشی های هوشمند هستند. دریافت پول از ATM با گوشی های هوشمند یک انقلاب در صنعت بانکداری الکترونیک خواهد بود.

دیافت پول البته با امنیت

از امکان دریافت پول از ATM با گوشی های هوشمند خود بهره می‌برند. این قابلیت بعد از انجام یک سری از آزمایشات بر روی تمامی ۱۳ هزار دستگاه ATM این شرکت به صورت سراسری عملی شد. از روز دوشنبه، تمامی بیست میلیون کاربری که از موبایل بانک Wells Fargo استفاده می‌کنند قادر خواهند بود از طریق کد پین هشت رقمی فراهم شده در داخل اپلیکیشن در کنار رمز اصلی کارت، به حساب خود دسترسی داشته باشند. این کد برای دریافت پول از ATM با گوشی های هوشمند ، به صورت اتوماتیک صادر شده و از هر کد تنها یک بار می‌توان استفاده کرد. این کار، علاوه بر سهولت در دریافت پول، امنیت را به میزان بسیار زیادی افزایش می‌دهد. نکته مهم دیگر اینجاست که دستگاه‌های ATM آپدیت شده و جدید Wells Fargo همچنان از کارت‌های بانکی عادی و قدیمی پشتیبانی خواهند کرد.

گفتنی است دریافت پول از ATM با گوشی های هوشمند امکانی است که بسیاری از بانک‌های بزرگ آمریکایی در ادامه ایده بانک Wells Fargo به دنبال آن هستند.نظر شما درباره این موضوع چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " دریافت پول از ای تی ام با گوشی هوشمند "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی