واقعیت های عجیب گروه خونی Rh

به طور کلی گروه‌ خونی انسان‌ها به ۴ دسته A, B, AB و O تقسیم می‌شود. به گفته‌ی دانشمندان، فاکتور Rh، مقدار پروتئین موجود در سطح سلول‌هاست که وظیفه مبارزه با باکتری‌ها و ویروس‌ها در بدن را بر عهده دارد. اکثر انسان‌های زمین، دارای این پروتئین‌ها در سطح سلول‌های خود هستند که به آنان افرادی با فاکتور Rh مثبت اطلاق می‌شود. اما دسته‌ کوچکی از انسان‌ها، چنین پروتئین‌هایی را در سطح سلول‌های خود ندارند! به این دسته‌ی کوچک، افرادی با Rh منفی گفته می‌شود.

اصالت گروه خونی Rh

دانشمندان بر این باور هستند که به یک یافته‌ی شگفت‌انگیز در مورد Rh مثبت و منفی دست یافته‌اند. بر اساس این نظریه‌ی علمی، در گذشته‌های دور موجودات بیگانه به زمین آمده و با دستکاری ژنتیکی انسان‌ها، نژادی از آنا را با گروه خونی Rh منفی تحت عنوان “برده”‌ها ایجاد کرده‌اند.

مردمان ناحیه Basque (قسمتی مشترک از مرز اسپانیا و فرانسه)، دارای بیشترین درصد از انسان‌هایی با گروه خونی Rh منفی هستند. حدود ۳۰ درصد از آن‌ها دارای ژن (rr) از Rh منفی و ۶۰ درصد دیگر دارای یک ژن (r) از گروه خونی Rh منفی هستند.

اما سوال در مورد گروه خونی Rh منفی و ارتباط آن با بیگانگان فرازمینی، در نوع خود بسیار جالب است! به عقیده‌ی محققین، این نظریه‌ی جدید می‌تواند علت عدم امکان نگهداری مادر، با گروه خونی Rh مثبت از جنینی با گروه خونی Rh منفی را توضیح دهد. گفته می‌شود بسیاری از قوانین موجود در این زمینه، ممکن است به علت اصلاحات ژنتیکی فرازمینی‌ها باشد. چرا که گروه خونی Rh مثبت و Rh منفی، به جای ادغام شدن، تمایل به دفع یکدیگر دارند.نظر شما در این باره چیست؟

1+
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " واقعیت های عجیب گروه خونی Rh "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی