بعضی از کاربران اپل آی فون ۸ و اپل آیفون ۸ پلاس در هنگام تماس، سر و صدای استاتیک را گزارش می دهند

ممکن است از بسیاری از شما فرار کرده باشد که شماره یک دلیل برای داشتن یک گوشی هوشمند باعث برقراری تماس می شود. اگر یک مشکل وجود دارد و شما نمی توانید پایان دیگری از مکالمه خود را بطور واضح بشنوید، این همان مشکلی است که در مرورگر وجود دارد. به نظر می رسد، چندین اپل آیفون ۸ و اپل آیفون ۸ پلاس کاربران در مورد شنیدن استاتیک از طریق جفت در تلفن در تماس تلفنی تلفن شکایت دارند.هنگامی که تماس با یک هدست شنیده می شود، یا هنگامی که از ویژگی های تلفن بلندگو استفاده می شود، استاتیک نمایش داده نمی شود. هنگام استفاده از FaceTime سر و صدا می تواند شنیده شود، که به نظر می رسد نشان دهنده این است که این یک مشکل نرم افزاری است و یک یا چند حامل وجود ندارد.

اپل به کسانی که با سر و صدای استاتیک صحبت می کنند به کارخانۀ تنظیم مجدد تلفن خود و استفاده از پشتیبان iCloud برای تنظیم آن گفته است. اما این باعث شده است که نتایج و نتایج را از دست بدهد. حتی تغییر یک آیفون ۸ یا آیفون ۸ پلاس که به صورت جایگزین برای مدل جایگزینی انجام داده است، فریب هم نداده است. خبر خوب این است که اپل به دنبال مشکل است و امیدواریم که این کمپانی به زودی برای ما اخبار مربوط به این موضوع را ارائه کند.

استاتیک گسترده است، با تماس با Wi-Fi ظاهر می شود و VoLTE فعال یا غیرفعال است. اگر مشکل مشابهی را تجربه می کنید، احساس خود را به ما در مورد تجربیات این گوشی در قسمت نظرات در میان بگذارید.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : pHONEARENA

بدون دیدگاه برای پست " بعضی از کاربران اپل آی فون ۸ و اپل آیفون ۸ پلاس در هنگام تماس، سر و صدای استاتیک را گزارش می دهند "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی