باز گردانی مخاطبین پاک شده در آیفون ۸

احتمال وقوع پاک شدن تمامی مخاطبین در گوشی برای همه وجود دارد. به عنوان نمونه‌ای از آن‌ها حین کار کردن با گوشی موبایل، می‌توان به حذف یک مخاطب اشاره کرد. به محض اینکه داده مربوط به اطلاعات یک مخاطب را از روی حافظه پاک کردید، اگر شماره و اطلاعات تماس وی را حفظ نباشید، راه دسترسی شما به این فرد به طور کامل بسته شده است. در حالی که همه چیز ناامیدکننده به نظر می‌رسد، می‌توانید با تکنیک‌هایی مخاطبین پاک شده در آیفون و به طور کلی دستگاه‌های موبایل دارای سیستم عامل آی او اس را بازگردانی کرد. در زمان نیاز به بازگرداندن مخاطبین پاک شده در آیفون ، در صورت عدم غیر فعال‌سازی دو سرویس آی کلاد و آیتونز از قبل، باید از آن‌ها استفاده کنید. در زمان صحبت پیرامون بکاپ‌گیری خودکار از دستگاه‌های آی او اسی، اولویت اصلی اپل، آی کلاد و آیتونز است. امیدواریم این دو سرویس را در آیفون یا آیپد خود غیر فعال نکرده باشید، چرا که در این صورت به منظور بازگرداندن مخاطبین حذف شده، مجبور به استفاده از اپلیکیشن‌های جانبی خواهید بود.

باز گردانی به روش آیتونز

بهترین راه برای بازگرداندن مخاطبین پاک شده در آیفون، استفاده از جدیدترین بکاپ ذخیره شده در آیتونز است. در نظر داشته باشید هر زمان که گوشی موبایل آیفون خود را به نرم افزار آیتونز متصل می‌کنید، این نرم افزار یک نقطه بازیابی (همانند آن چه در ویندوز انجام می‌دهیم) ایجاد می‌کند. از این نقطه بازیابی می‌توان در زمان‌های اضطراری استفاده کرد. با استفاده از این روش، گوشی موبایل به حالت خود در زمان ایجاد نقطه بازیابی برمی‌گردد. به عبارت دیگر، اگرچه مخاطبین پاک شده در آیفون بازگردانی می‌شوند، اما تمامی تغییرات اعمال شده در گوشی از زمان ایجاد نقطه بازیابی همانند ذخیره یک مخاطب جدید، از بین می‌روند.

بازگردانی با اپلیکیشن جانبی

حتی در بین کاربران سرسخت دنیای آی او اس نیز کاربرانی وجود دارند که عدم استفاده از آیتونز و حتی آی کلاد را ترجیح می‌دهند. برای بازگرداندن مخاطبین پاک شده در آیفون اجباری به استفاده از این دو سرویس وجود ندارد و کاربران می‌توانند با نصب یک اپلیکیشن جانبی، این کار را انجام دهند. البته کاربران باید پیش از وقوع حادثه با استفاده از همین دسته اپلیکیشن‌ها، از لیست مخاطبین بکاپ گرفته باشند.

اپلیکیشن تاچ کپی که به دست شرکت Wide Angle Software توسعه یافته، می‌تواند انتخاب خوبی باشد. خوشبختانه هم کاربران ویندوز و هم کاربران مک می‌توانند از آن استفاده کنند. اگرچه این ابزار بسیار قدرتمند است، اما برای استفاده از آن باید مبلغ ۲۹٫۹۵ دلار پرداخت کنید. اگر به اطلاعات مخاطبین خود خیلی اهمیت می‌دهید، تنها یک بار مبلغ ۳۹٫۹۵ دلار پرداخت کرده و اشتراک دائمی اپلیکیشن تاچ کپی را خریداری کنید. نرم افزار کپی ترنس شیلبی نیز گزینه خوبی است که با وجود رایگان بودن، فقط بر روی ویندوز کار می‌کند.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : makcuscof

بدون دیدگاه برای پست " باز گردانی مخاطبین پاک شده در آیفون ۸ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی