نقد بازی فرار از زندان

بازی فرار از زندان یک بازی ویدیویی است که این بازی از مجموعه خود که توسط  پل شیورینگ ساخته شده است برای پلی استیشن ۲ وکامپیوتر طراحی شده است.این مجموعه درسال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹ در ۴ فصل ساخته شده بود در سال ۲۰۱۷ با ساخت ۹ قسمت در فصل پنجم این مجموعه در ۴ اوریل ۲۰۱۷ بر روی آنت خواهد رفت.

داستان :داستان این بازی در فصل یک از اینجا شروع میشود که از دوشخصیت لینکون باروز و مایکل اسکافیلد که باهم برادرند و لینکون به خاطر جرمی مرتکب نشده به اعدام محکوم میشود.مایکل اسکافیلد یک مهندس طراح ساختمان که از هوش و استعداد بالایی که دارد با کشید نقشه ای دقیق به زندان می افتد.وبه برادرش که در زندان فاکسریور است می پیوندد.جرم لینکون کشتن برادر ریس جمهور است اعدام او قطعی شده است مایکل با لینکون در زندان با همکاری هم سلولی مایکل که فرناندو سوکره است راهی از سلول خود به حیاط فاکسریور پیدا میکند.زندان فاکسریور که یکی از خشونت ترین و بزرگترین جنایتکاران در اونجا قرار دارند میباشد.در این زندان تئودر بگول ـ جان آبروزی ـبنجامین فرانکلین به همراه چند نفر دیگر از نقشه فرار مایکل با خبر میشوند واینها هم با مایکل و لینکون از زندان فاکسریور فرار میکنند.

دو شخصیت اصلی :

مایکل اسکافیلد:مایکل برادر لینکلن است و قبل از این که به نجات برادرش بیاید، به عنوان یک مهندس سازه در یک شرکت کار می‌کند. سپس او نقشه‌ای استادانه می‌کشد و برادرش را از زندان بیرون می‌آورَد. مایکل یه نابغه تمام عیار است و هوش زیادش در خیلی از موقعیت‌ها باعث می‌شود افراد از خطر نجات پیدا کنند. مهمترین خصوصیت او اما مهربانی زیادش است. او تا می‌تواند به افراد کمک می‌کند و برایش هم فرقی نمی‌کند با چه کسی طرف است در مصاحبه‌ای، پل شیورینگ اعلام کرده که برای این نقش از بسیاری آزمون گرفته و یک هفته قبل از شروع تولید، با ونتورثت میلر آشنا شده که میلر او را تحت تأثیر قرار داده‌است.

لینکون باروز :لینکلن برادر مایکل اسکافیلد است که به اتهام قتل برادر معاون رئیس جمهور به مرگ محکوم می‌شود، در حالی واقعاً او این کار را انجام نداده‌است. لینکلن بسیار قوی هیکل است. در بسیاری از مواقع مشکلات و موانع بجای ذهن فعال دیگران با زور بازوی لینکلن حل می‌شود. پرسل سه روز قبل از شروع تولید برگزیده شد و آخرین بازیگری بود که به بازیگران اصلی سریال اضافه شد.نظر شما در مورد این چیست؟

 

1+
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " نقد بازی فرار از زندان "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی