اپلیکیشن عکس گروهی گوگل

اگرچه گوگل تمرکز خاصی بر روی موتور جستجوی خود داشته و قدرت ربات‌ها و الگوریتم‌های فوق‌العاده پیچیده آن برای مرتب‌سازی وب سایت‌ها بر هیچکس پوشیده نیست، اما در سال‌های گذشته پای خود را از سرویس موتور جستجو فراتر گذاشته و در حال ارائه اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های بیشتری است. اکوسیستم گوگل هر لحظه در حال تغییر است و هیچکس نمی‌داند مقصد بعدی این شرکت کجاست و در چند ماه آینده، باید توقع چه چیزی از گوگل داشت.

مدتی قبل شاهد تغیر ناگهانی نام مسنجر گوگل بودیم. روز گذشته، خبر جدیدی درباره توقف پشتیبانی از ارسال پیام کوتاه در پیام‌رسان هنگ اوتس شنیدیم و امروز نیز شاهد خبر پروژه جدید اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل هستیم. اپلیکیشن یا به عبارت دیگر پلتفرم جدید گوگل، فضای همکاری تازه‌ای را برای کار کردن بر روی تصاویر فراهم خواهد کرد. در این پلتفرم، گروه‌های کوچک متشکل از چندین کاربر می‌توانند عکس‌های خود را به اشترک‌ گذاشته و آن‌ها را با یکدیگر ویرایش کنند. به عبارت دیگر، اکنون با یک نسخه فوق‌العاده پیشرفته سرویس قدیمی Google Photos روبه‌رو هستیم که امکان همکاری و انجام پروژه‌های کوچک با یکدیگر را برای کاربران فراهم می‌کند.

مشخص نشدن نام اپلیکیشن

همانند دیگر سرویس‌ها، با ارائه اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل نیز توقع داریم الگوریتم‌‎های ماشین یادگیری گوگل برای شناخت افراد، اشیا و همچنین تعامل با سرویس جدید تغییر پیدا کرده و بتوانند به صورت خودکار به طبقه‌بندی تصاویر بپردازند. متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درباره اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل در دسترس نیست. حتی نام مشخصی برای این سرویس تعیین نشده و یا حداقل گوگل با وجود تعیین نام، هنوز آن را به صورت عمومی منتشر نکرده است. در هر صورت یکی از نمایندگان این شرکت، عرضه سرویس ویرایش گروهی عکس گوگل در آینده‌ای نزدیک را تایید کرده است.نظر شما در مورد این اپلیکیشن چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " اپلیکیشن عکس گروهی گوگل "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی