OnePlus 5 با دریافت OxygenOS 4.5.11 به روز رسانی، رفع مشکلات ویدیوی YouTube و ۴G + را رفع می کند

OnePlus 3 و ۳T تنها گوشی های نیستند که به روز رسانی های ماهانه را انجام می دهند، زیرا شرکت چینی از جدیدترین گوشی های گل سرسبد خود نیز مراقبت می کند. OnePlus 5.

اگرچه رسما اعلام نشده بود، به روز رسانی OxygenOS 4.5.11 جدید به دستگاه های OnePlus 5 منتهی می شود. بسیاری از کاربران قبلا بروز رسانی کرده اند و اطلاعات را در مورد آنچه که در ترکیب قرار می گیرند به اشتراک می گذارند.

در نگاه اول، این یک بروزرسانی رفع اشکال است که برخی از مسائل را حل می کند. صاحبان one Plus 5 در چند ماه گذشته گزارش داده اند. یکی از مهمترین وظایف این است که یک مشکل را با ویدیو YouTube کنار گذاشته و پس از صوتی حل شود. همچنین، به روز رسانی نیز باید مسائل صفحه نمایش برخی از عناصر UI و سیگنال شبکه ۴G + در برخی از مناطق را مورد توجه قرار دهد.

به روز رسانی این گزینه را برای سفارشی زنگ اطلاع رسانی و افزایش سرعت راه اندازی برنامه ها را اضافه می کند. علاوه بر این، OnePlus تصمیم گرفته است تا روشنایی سازگاری را بهینه سازد. همانطور که انتظار می رود، OxygenOS 4.5.11 حاوی پچ امنیت سپتامبر و برخی دیگر از رفع اشکالات عمومی است.

معمولا OnePlus این به روزرسانی ها را در امواج می کشد، بنابراین چند روز طول می کشد تا به تمام دستگاه های OnePlus 5 برسد. اگر میخواهید سریعتر آن را دریافت کنید ابتدا مطمئن شوید که متعلق به گوشی شماست سپس به روز رسانی کنید.نظر شما چیست؟


0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : phonearena

بدون دیدگاه برای پست " OnePlus 5 با دریافت OxygenOS 4.5.11 به روز رسانی، رفع مشکلات ویدیوی YouTube و ۴G + را رفع می کند "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی