یک روز مانده به کنفرانس خبری رنگ های ال جی جی ۶فاش شدند ۶

تنها یک روز مانده به برگزاری نمایشگاه ام سی وی بارسلونا کنفرانسی که انتظار بود  در آن پرچمدار بعدی این شرکت برای یک سال آینده را مشاهده شود. فا‌ش‌کننده توییتری معروف، ایوان بلس  تصویر جدیدی را منتشر کرده که در آن شاهد رنگ های ال جی جی ۶ هستیم. از قرار معلوم ال جی این گوشی را در زمان معرفی، تنها در سه رنگ عرضه خواهد کرد.بر اساس توییت منتشرشده توسط ایوان بلس، رنگ های ال جی جی ۶ سفید مات، مشکی و پلاتینی خواهند بود. در این طراحی، فریم مدل سفید رنگ ال جی جی ۶ طلایی بوده و فریم مدل مشکی آن نقره‌ای خواهد بود . اما فریم مدل خاکستری تفاوتی با بدنه نداشته و همان رنگ است. همچنین گفته می‌شود قسمت پشتی مدل سفید و مشکی براق و صیقلی طراحی شده‌اند، در حالی که مدل خاکستری طراحی نسبتا متفاوتی را نسبت به آن‌ها خواهد داشت.رنگ پشت بدنه به حاشیه‌های گوشی سرایت کرده و به همین دلیل کناره‌های صفحه نمایش رنگ مشابهی با پشت دستگاه دارند. علاوه بر پی‌بردن به رنگ های ال جی جی ۶ ، می‌توان به حاشیه کم صفحه نمایش نیز اشاره کرد. البته نیازی به انتظار کشیدن تا زمان اطلاع از مشخصات رسمی این گوشی نیست، چرا که چیزی تا زمان کنفرانس خبری ال جی در شهر بارسلون اسپانیا نمانده است.

اینکه ال‌جی جی ۶ در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شود هنوز قطعی نیست؛ اما با توجه به گفته‌های ایوان بلس، ال‌جی قصد دارد پرچم‌دار جدیدش را در سه رنگ‌ سفید، مشکی و پلاتینیوم یخی عرضه کند.

در پشت ال‌جی جی ۶ می‌توان ترکیب دوربین دوگانه را مشاهده کرد و اسکنر اثر انگشت درست در زیر دوربین پشت ال‌جی جی ۶ قرار گرفته است. این‌طور که از تصاویر مشخص است، در سمت راست جی ۶ از دکمه فیزیکی استفاده نشده است و به‌احتمال زیاد، دو دکمه فیزیکی که در سمت چپ قرار دارند راکر ولوم صدا هستند.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " یک روز مانده به کنفرانس خبری رنگ های ال جی جی ۶فاش شدند ۶ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی