نکاتی درباره بازی GOD OF WAR

یکی از بزرگ‌ترین سورپرایزهای مراسم E3 2016، رونمایی از بازی God of War جدید بود. با توجه به نمایش این بازی در کنفرانس سونی، به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده تغییرات بسیار زیادی را در این عنوان اعمال کرده است.

۱)  ایجاد یک داستان جدید

در بازی God of War جدید، کریتوس سرپرستی یک پسر را برعهده دارد و تمرکز اصلی داستان این عنوان بر روی روابط بین این دو شخصیت معطوف شده است. کارگردان بازی در مصاحبه‌ای با سایت IGN اطلاعاتی کلی را از داستان این عنوان منتشر کرده است. او گفت که در بازی، کریتوس به پسرش، خدا بودن را یاد می‌دهد و در مقابل، پسرش به او انسان بودن را. به نظر می‌رسد که این جمله به شکل بسیار خوبی در بازی اجرا شده است و بسیاری از بازیکنانی که شخصیت کریتوس را برای نداشتن عمق شخصیتی کافی، مورد نکوهش قرار می‌دادند را راضی خواهد کرد.

۲) ساختن بازی GOD OF WAR ازافسانه های نورس

در این قسمت از بازی، خدایان و افسانه‌های یونانی دیگر حضور نخواهند داشت و در عوض شاهد اتفاق افتادن بازی بر اساس افسانه‌ها، خدایان و موجودات نورس هستیم. شمشیرهای مشهور هرج و مرج نیز جای خود را به تبر جنگی که قابلیت پرتاب کردن و بازگشت را دارد، داده‌اند. شاید در دموی نمایش داده شده شاهد مکان‌های زیادی در رابطه با افسانه‌های نورس نبودیم، اما امیدواریم که در بازی نهایی، استفاده بسیار بیشتری از مکان‌ها و موقعیت‌های شاخص افسانه‌های نورس شود.

۳) خشم اسپارتان کریتوس

کریتوس در قسمت جدید نیز، خشم اسپارتانی خودش را حفظ کرده است و خوشبختانه این قابلیت خشم اسپارتان نام دارد نه خشم نوردیک (!) که نشان می‌دهد سازندگان هنوز هم به ریشه‌های یونانی این شخصیت وفادار مانده‌اند. این قابلیت بدین شکل عمل می‌کند که با پر شدن نوار مربوط به آن، خشم کریتوس لبریز می‌شود و برای مدت کوتاهی قدرت و استقامت او به شدت افزایش می‌یابد.

۴) صحنه های اکشن

دموی نمایش داده شده از بازی God of War جدید در کنفرانس E3 شرکت سونی، بیشتر از اینکه بر روی صحنه‌های اکشن تمرکز داشته باشد، به داستان و نحوه روایت آن توجه داشت. طبق گفته‌های بارلاگ، مجموعه God of War به داشتن صحنه‌های اکشن و حماسی خود معروف بوده و این را در قسمت‌های قبلی مجموعه به اندازه کافی ثابت کرده است، آن‌ها قصد داشتند تا با یک رویکرد جدید و تقریبا غیرمنتظره، بازیکنان را با God of War جدید آشنا کنند. صحنه‌های اکشن به عضو جدایی ناپذیر این مجموعه تبدیل شده است و قسمت جدید نیز استثنا نخواهد بود. اما استودیوی سازنده تصمیم داشت تا اندکی ریسک کرده و این بازی را با صحنه‌های اکشن کمتری به بازیکنان معرفی کند.نظر شما چیست؟

3+
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : TOPUNKNOWNS

بدون دیدگاه برای پست " نکاتی درباره بازی GOD OF WAR "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی