حالت شب یوتیوب

نسخه دسکتاپ یوتیوب از  حالت دارک مود  پشتیبانی می‌کند. در ادامه، با آموزش فعال کردن حالت شب یوتیوب همراه باشید. فعال‌سازی این ویژگی نیازمند دسترسی به ابزار توسعه‌دهنده (Developer tools) در مرورگر است. برای انجام این کار، ابتدا به وب‌سایت یوتیوب رفته و به حساب کاربری خود وارد شوید. پس از آن، بسته به نوع مرورگر خود دارد.

مرورگر کروم

برای دسترسی به ابزار توسعه‌دهندگان در مرورگر کروم مسیر View > Developer > Developer Tools (از چپ به راست) را دنبال کرده و به تب Console بروید. برای انجام این کار در کامپیوترهای مک می‌توانید میانبر Cmd + Option + I و در کامپیوترهای ویندوزی کلیدهای میانبر Ctrl + Shift + I را بزنید.

مرورگر اپرا 

ابتدا به مسیر View > Show Developer Tools رفته و پس از باز شدن پنجره Developer Menu، به مسیر Developer > Developer Tools بروید. شما می‌توانید برای انجام این کار در کامپیوترهای مک میانبر Cmd + Option+  I و در کامپیوترهای ویندوزی کلیدهای میانبر Ctrl + Shift +  I را بزنید.

مرورگر فایرفاکس

به مسیر View > Developer > Developer Tools بروید و یا در کامپیوترهای مک کلیدهای میانبر Cmd + Option + K و در کامپیوترهای ویندوزی کلیدهای Ctrl + Shift + K را بزنید.نظر شما در مورد این حالت چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : makcuscof

بدون دیدگاه برای پست " حالت شب یوتیوب "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی