رابطه نیکولا تسلا با فضایی ها

این روزها کمتر کسی را می‌توان یافت که با نام نیکولا تسلا غریبه باشد؛ نویسنده زندگینامه او، از ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی خبر می‌دهد.

نیکولا تسلا در مواردی بسیار، صدای مکالمه موجوداتی را می‌شنید که در اطراف او حضور نداشتند! او این صدا را همچون مکالمه گروهی از مردم با همدیگر توصیف می‌کرد. تسلا از این مکالمات، یادداشت‌برداری می‌کرد و معتقد بود که موجودات هوشمند سایر سیارات در حال صحبت کردن با همدیگر هستند! او با وجود آنکه از زبان مکالمه آنان بی‌اطلاع بود، همواره حس می‌کرد قادر است صدای بیگانگان را بشنود.

تیم اسوارتز به عنوان نویسنده زندگینامه نیکولا تسلا ، در کتاب زندگینامه این نابغه بزرگ آورده که او به احتمال فراوان با موجوداتی از سایر کرات در ارتباط بوده است.

موضوعات اسرارآمیز مرتبط با زندگی و اکتشافات نیکولا تسلا را به چالش وامی‌دارد. گفته می‌شود که بخش بزرگی از اسناد و یادداشت‌های او توسط دولت آمریکا مصادره گردیده و بسیاری از مردم نیز بر این باورند که دستاوردهای خارق‌العاده او، احتمالا برای منافع صنعت خطرناک بوده است.

یکی از عجیب‌ترین بخش‌های زندگی نیکولا تسلا لحظه کشف اولین سیگنال‌های رادیویی بیگانه بود! به نقل از کتاب زندگینامه نیکولا تسلا به نوشته تیم اسوارتز، او در حال آزمایش‌ یکی از جدیدترین اختراعات خود بود که ناگهان متوجه انتقال سیگنال‌های رادیویی عجیب و غریبی شد که به عقیده او، منبعی فرازمینی داشتند. پس از این رویداد، تسلا تصمیم گرفت با حساسیت بیشتری، گیرنده‌های رادیویی قدرتمندی را بسازد تا این سیگنال‌های رادیویی را رمزگشایی نماید.در قدیم

دانشمندان بر این باور بودند که سیاره مریخ، مکانی برای زندگی موجودات فرازمینی است؛ از همین رو تسلا نیز معتقد بود که منشا این پیام‌های صوتی سیاره سرخ بوده و آنان سعی در برقراری ارتباط با ما دارند.

سوابق مهم‌ترین فعالیت‌های نیکولا تسلا، در دست ارتش ایالات متحده است. با این حال تیم اسوارتز ادعا می‌کند که توانسته تعدادی از این اسناد خصوصی را در سال ۱۹۷۶ و در جریان یک مزایده به دست آورد. به عقیده این نویسنده، اطلاعات حیاتی و ارزشمند نیکولا تسلا برای زمینیان، به علت فعالیت‌های مردان سیاه پوش از دسترس خارج هستند. مردان سیاه پوش یکی از پر رنگ‌ترین نقش‌ها را در نظریه‌های توطئه بازی می‌کنند. او مردی با کت و شلوار مشکی رنگ است و بر رویدادهای مرتبط با موجودات فرازمینی، پوشش می‌گذارد. مرد سیاه پوش در بسیاری از این اتفاقات حضور دارد و برای سازمان‌هایی ناشناخته کار می‌کند؛ این مسئله تا جایی پیشروی می‌کند که برخی از طرفداران تئوری توطئه می‌گویند که مردان سیاه‌پوش، در واقع همان بیگانگان هستند.نظر شما چیست؟

1+
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : Ancicnt_codc

بدون دیدگاه برای پست " رابطه نیکولا تسلا با فضایی ها "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی