بعد از به روز رسانی HTC Sense Home، کشوی برنامه جدید Pixel Launcher را ارائه می دهد

هرچند HTC هرگز تجارت گوشی های هوشمند را از دست نمی دهد، شرکت تایوانی تا پایان سال جاری یک گلبرگ دیگری را عرضه خواهد کرد. گوگل در اوائل این هفته، نیروی کار HTC را، که شامل تقریبا ۲۰۰۰ مهندس، در تلاش برای تبدیل تلفن های Pixel به یک رقابت بسیار رقابتی است، به دست آورد.

صرف نظر از آن، هر زمان که لازم باشد، HTC به روز رسانی جدیدترین گوشی های هوشمند خود را با به روز رسانی ها ادامه خواهد داد. در واقع، یک گزارش جدید ادعا می کند شرکت تایوان قصد دارد یک به روز رسانی جدید Sense Home را منتشر کند که شامل برخی از تغییرات عمده خواهد بود.

یکی از پیشرفت های زیادی که در آن وجود دارد، کشوی برنامه قرار است حرکات ضربه تند وشدید زدن پرتاب پیکسل را تقلید کند. نحوه کارکرد آن و طراحی صفحه اصلی جدید، برخی از اسمارتفون های HTC را بسیار نزدیک به تلفن های Pixel با نرم افزار مفید می دانند.

ما هنوز باید یاد بگیریم که دقیقا چه زمانی HTC قصد دارد بهروزرسانی Update Sense Home را منتشر کند، اما با نگاهی به ویدیوی نشت شده، طرفداران مجبور نیستند تا مدت طولانی صبر کنند تا ویژگی های جدیدی از کشوی برنامه Layer Pixel را تجربه کنند.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : phonearena

بدون دیدگاه برای پست " بعد از به روز رسانی HTC Sense Home، کشوی برنامه جدید Pixel Launcher را ارائه می دهد "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی