علت عدم بازگشت ناسا به کره ماه چیست؟

چرا در چند سال اخیر خبر هایی از اینکه به کره ماه سفر میکنند نیست ؟ دلیلش چیست؟ به گفته‌ی بسیاری از محققین و یوفولوژیست‌ها، سازمان ناسا در حال پنهان کردن موضوعی مهم از پس زمینه‌ی ماجراست! به راستی راز شومی از مردم در حال پنهان شدن است؟ حقیقت این است که ما از اصل ماجرا بی‌خبر بوده و به گزارش‌های مختلفی که در این زمینه منتشر می‌شوند نمی‌توان به طور قطع بر یقین استناد کرد.حالا این سوال ذهنمان را مشغول میکند که چه اتفاقی در کره ماه رخ داده است؟

بسیاری از مردم عقیده دارند که موجودات بیگانه بر سطح کره‌ ماه،‌ پایگاه‌هایی را برای خود ایجاد کرده‌اند. شایعات،‌ اسناد محرمانه و افشاگران مدعی هستند که دولت‌ها و قدرت‌های سیاسی، اجازه نخواهند داد مردم از حقیقت ماجرا باخبر شوند.

آیا بیگانگان در کره ماه وجود دارند؟

این ایده که موجودات بیگانه،‌ بر روی کره‌ ماه در حال ساخت تجهیزات و پایگاه‌هایی مخصوص به خود باشند، می‌تواند دلیلی روشن برای عدم بازگشت ناسا به کره‌ ماه باشد. در واقع با پایان یافتن مأموریت‌های آپولو، دیگر انسان هیچ‌گاه به کره ماه بازنگشت.

میلتون ویلیام بیل کوپر به عنوان یک افسر اطلاعاتی نیروی دریایی، اظهار داشته است که نه تنها در کره‌ ماه پایگاه‌هایی از بیگانگان فضایی وجود دارد، بلکه سازمان  در ایالات متحده، نام این پایگاه‌ها را نیز لونا نهاده است. ایشان در ادامه اضافه می‌کنند که یک عملیات بزرگ معدنی در آنجا در حال انجام است. این محل درست همان جایی‌ست که بیگانگان سفینه‌های بزرگ و غول‌ پیکر خود را نگهداری می کنند،‌ در حالی که سفر آنان به زمین توسط سفینه‌ها و بشقاب پرنده‌هایی کوچک تر انجام می‌گیرد.علاوه بر تعداد بسیاری از اشیاء ناشناخته و عجیب و غریب در سطح کره‌ ماه، اظهارات فضانوردان سابق، مقامات دولتی و بسیاری از دانشمندان موجب شده است تا جزئیاتی شوم از تئوری توطئه بر ملا شود. همانطور که می‌دانیم، در طول مأموریت‌های آپولو، ناسا در چند مورد موفق شد زمین را به مقصد کره ماه ترک کند.

کره‌ ماه از مرموزترین اشیای آسمان است. تماشای این کره‌ی جذاب در آسمان بسیار جذاب و لذت بخش بوده و در طول تاریخ همواره مورد توجه انسان‌ها قرار داشته است.

آیا واقعا پایگاهی از موجودات بیگانه در این قمر وجود دارد؟ پاسخ این پرسش ساده نیست؛ آیا کشف سنگ‌هایی حاوی فلزاتی همچون “برنج”‌، از عناصر Uranium 236 و Neptunium 237 تصادفی‌ هستند؟

این عناصر تاکنون هیچ‌گاه به صورت طبیعی کشف نشده اند ! اورانیوم ۲۳۶ عنصری رادیو اکتیوی، حاصل مصرف شدن اورانیوم و فرآوری دوباره‌ی آن است و جالب تر اینکه نپتونیوم ۲۳۷ نیز یک عنصر فلزی رادیو اکتیوی،‌ ساخته‌ی راکتورهای اتمی است.

دکتر Harold Urey برنده‌ی جایزه نوبل شیمی،‌ از کشف سنگ‌هایی سرشار از تیتانیوم در سطح کره‌ی ماه به طور جدی شگفت زده شد و اعلام کرد این یکی از متحیرکننده‌ترین اکتشافات در طور مأموریت آپولو بوده است. چرا که هیچ‌ یک از محققین کشف این حجم از تیتانیوم در سطح کره‌ ماه را پیش‌بینی نمی‌کردند.علت اصلی عدم بازگشت ناسا به کره ماه چیست؟نظر شما در این باره چیست؟

 

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " علت عدم بازگشت ناسا به کره ماه چیست؟ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی