باندای نامکو رسما بازی نقش آفرینی ژاپنی Code Vein را رونمایی کرد

امروز، کمپانی باندای نامکو  رسما بازی نقش آفرینی ژاپنی با نام بازی Code Vein را رونمایی کرد.

در بازی Code Vein، جهان به دلیل فاجعه‌ای به نام «The Thorns of Judgement» تبدیل به ویرانه شده است و افرادی که زنده مانده‌اند ره وانت ها نام دارند که در یک جامعه سری به نام Vein متحد شده و زندگی می‌کنند.ره وانت ها برای بقا در برابر نابودی، بخشی از انسانیت خود را رها کرده‌اند و بخش فراوانی از حافظه خود را جهت گرفتن قدرت‌های فرابشری از دست داده‌اند. برای اینکه بتوانند بخشی از انسانیت باقی مانده خود را حفظ کنند، آن‌ها نیازمند تغذیه خون هستند یا بایستی به موجوداتی با اشکال گوناگون به نام Lost تبدیل شوند.

افرادی که به Lost تبدیل شوند، تا ابد به ماندن در جهان محکوم خواهند شد و بایستی بیشتر و بیشتر به دنبال خون بگردند و هرگز تشنگی آن‌ها برطرف نخواهد شد. در حال حاضر تعداد بی‌شماری از آن‌ها وجود دارد و غریزه‌ای که نیاز آن‌ها به خون را برانگیخته کرده، بر آن‌ها چیره شده است.

بازیکن نقش یک ره وانت را دارد که در جهان سفر می‌کند تا حقیقت را پیدا کرده و بفهمد که علت متولد شدندش چیست و آیا راهی برای خروج از این جهان وجود دارد یا خیر. داستان در ادامه به برملا شدن رازی بزرگ در مورد Vein منجر خواهد شد.

بازی در سیاه چال‌های بزرگی جریان دارد که می‌توانید با یک شخصیت همراه، به جستجو در آن‌ها بپردازید. این شخصیت همراه همزمان با پیشرفت داستان تکامل پیدا کرده و رابطه میان بازیکن و شخصیت همراه، برای غلبه بر مشکلات این ماجراجویی، بسیار مهم است.

بازیکنان می‌توانند از سلاح‌های مختلفی مانند شمشیرها، تفنگ‌های مجهز به سرنیزه، نیزه‌ها و غیره با توجه به سبک بازی محبوبشان استفاده کنند. علاوه بر این، آزادی عمل در سیستم مبارزات بازی به واسطه Blood Veil ارتقا پیدا کرده است که در واقع همان دندان‌های ره وانت ها است.

بلاد ویل یک تکه زره مخصوص بوده که هدف اصلی آن مکیدن خون است. این زره در شکل یک ماسک عمل کرده و خون قربانی را به دهان کاربر هدایت می‌کند. در بازی انواع مختلفی از بلاد ویل  وجود دارد که شامل مواردی با برد بالا است که مانند دم عقرب عمل می‌کنند. با مکیدن خون توسط بلاد ویل  می‌توانید مهارت‌های مختلفی مانند حملات ویژه را روی دشمنان پیاده سازی کنید.

پلتفرم‌های مقصد بازی Code Vein که از آن به عنوان یک بازی «نقش آفرینی ژاپنی اکشن دراماتیک» یاد می‌شود، هنوز مشخص نشده، اما بازی در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " باندای نامکو رسما بازی نقش آفرینی ژاپنی Code Vein را رونمایی کرد "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی