نقد بازی مکس پین

بازی مکس پین یک بازی تیرا ندازی سوم شخص میباشد و توسط شرکت رمدی اینتر تیمنت و راک استار ونکوور طراحی و ساخته شد.نام بازی سر گرفته از شخصیت اصلی بازی مکس پین که یک پلیس اهل نییورک آمریکا میباشد. داستان این بازی مربوط به سم لیک میباشد.مکس پین صاحب یک زن و فرزند دختر به نام‌های میشل پین و رز پین می‌باشد، خانهٔ او در شهر نیوجرسی می‌باشد مکس در توصیف زندگی خود می‌گوید: «من صاحب یک همسر زیبا و دختری زیبا و خانه‌ای ایده ال در کنار رود جرسی می‌باشم؛ رویای امریکایی به حقیقت پیوسته.» اما او نمی‌داند که زندگی او به زودی به جهنم تبدیل می‌شود، جهنمی که او معتقد است خود برای خود ساخته.

داستان

مکس پین در یک عصر یکی از آخرین روزهای پاییزی به ظاهر خوشایند مکس به خانه بازمی‌گردد درحالی که قول داده است که سیگار را ترک کند و وقت بیشتری را برای همسر و دخترش اختصاص دهد. به محض اینکه وارد خانه می‌شود حس بدی او را فرامی‌گیرد و این حس با دیدن یک طرح تتو مانند عجیب برای دیوار خانه اش قوی تر شده و حالا او دیگر مطمئن شده که افرادی وارد خانه اش شده‌اند در این حال یک تلفن از یک زنی ناشناس دریافت می‌کند مکس به او می‌گوید که چه در جریان است اما ان زن هیچ کمکی به او نمی‌کند او بلافاصله به طبقه دوم می‌رود در حالی که صدای زنش را در حال جیغ کشیدن می‌شنود ناگهان مردی در لباسی آزمایشگاهی از در اتاق دخترش بیرون می آید و تفنگش را به سمت مکس نشانه میگرد مکس او را درجا می‌کشد و وارد اتاق دخترش خردسالش می‌شود اما او را مرده می‌یابد و وقتی به اتاق زنش وارد می‌شود زنش را نیز همانند دخترش مرده میابد.

این ماجرا برای سه سال پیش بود بعد از مراسم عزا مکس به دوستش الکس بلدر می‌گوید که مایل است به پلیس مبارزه با مواد مخدر بپیوندد. قاتل‌ها تنها واسطه‌ای بودند و کسان دیگری هم در این ماجرا نقش داشته‌اند ان قاتلان مقدار زیادی داروی والکیر  در خونشان موجود بود یک ماده مخدر توهم زا.

پیدا کردن یک سرنخ در پرونده والکیر به سه سال می‌کشد ودر نهایت سه ماه پیش یک خبرچین به مکس دربارهٔ جک لوپینو  می‌گوید یکی از سران مافیای خانواده دان پانچوالینو که این دارو را قاچاق می‌کند ودر نهایت مکس به طور پنهانی عضو این گروه می‌شود.

روزی او پیغامی از دوست دیگرش به نام بی بی دریافت می‌کند که می‌گوید الکس می‌خواهد مکس را در. ایستگاه قطار روسکو ببیند.

سیستم

این بازی برای کامپیوتر وبعدها برای پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۲ ساخته شد.نظر شما در مورد این بازی چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " نقد بازی مکس پین "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی