زاکربرگ برای بروزرسانی صفحه اش در فیسبوک تیم اختصاصی دارد

مارک‌ زاکربرگ صفحه‌ای اختصاصی در فیس‌بوک دارد که مدام بروزرسانی می‌شود. بنابراین برای بسیاری این سوال وجود دارد که چگونه فردی پرمشغله همچون زاکربرگ می‌تواند این بروزرسانی‌ها را انجام دهد.

صفحه‌ی رسمی فیس‌بوک مارک زاکربرگ بسیار جذاب است؛ تصاویر خانوادگی، استاتوس‌های چالش‌برانگیز و ویدیوهای جذاب، تنها بخشی از فعالیت‌هایی زاکربرگ در بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی موجود است. حتی گاهی اوقات به‌صورت تصادفی، برخی نظرات را هم پاسخ می‌دهد. اما اگر فکر می‌کنید که وی ۲۴ ساعته برای به‌روزرسانی صفحه‌ی اختصاصی خود بیدار است و با کاربرانش تعامل می‌کند، مجله‌ی بلومبرگ بیزنس‌ویک تمام این تفکرات شما را به چالش می‌کشد. به گزارش این مجله درحالی‌که یک تیم اختصاصی مشغول نوشتن پست‌ها، ارتباطات و سخنرانی‌های وی هستند، جمعی متشکل از حداقل ۱۲ نفر، به‌صورت مداوم نظرات غیرمرتبط و اسپم را از صفحه‌ی وی پاک می‌کنند.

فیس‌بوک همچنین عکاسانی برای شکار لحظات خاصی از زاکربرگ دارد. یکی از این عکاسان به نام چارلز اومانی، اخیراً در پروژه‌ای با عنوان بحران پناهندگان سوریه برای واشنگتن‌پست، مشارکت کرده است. زاکربرگ یک کشور را اداره نمی‌کند؛ اما می‌توان گفت ریاست‌جمهوری بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان با حدود ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون جمعیت را در دست دارد. زاکربرگ همان کسی است که با پهپاد برند فیس‌بوک قصد گسترش اینترنت در تمام جهان دارد. با اینکه واگذاری صفحه‌ی اختصاصی که برچسب (شخصی) روی آن خورده است، به افراد دیگر غیرمنصفانه به نظر می‌رسد؛ اما این موضوع را هم نباید نادیده گرفت که شاهراه ارتباط وی با جامعه‌ی بزرگ مجازی فیس‌بوک همین کانال است و باید از بهره‌گیری بیشینه‌ی توان این اعضا از تمام پتانسیل‌های این شبکه اجتماعی اطمینان حاصل کند.

پهباد آکیلا متعلق به فیس‌بوک که پرواز ناموفق آن منجر به سقوط شد.

در حالی که فیس‌بوک با مواردی نظیر انتشار اخبار جعلی، سقوط پهپاد خود در اثر نقص فنی، ماجرای دزدیدن اطلاعات زنیمکس توسط آکیولس و نظیر این‌ها دست و پنجه نرم می‌کند، عجیب است که چندین نفر تنها برای به‌روزرسانی صفحه‌ی اختصاصی وی گماشته شده‌اند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " زاکربرگ برای بروزرسانی صفحه اش در فیسبوک تیم اختصاصی دارد "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی