ضرر ۷۵۰ میلیون دلاری یوتیوب

برآوردهای انجام‌شده نشان از این دارند که تحریم تبلیغاتی یوتیوب، ضرری ۷۵۰ میلیون دلاری به سرویس ویدیویی گوگل تحمیل خواهد کرد.

پیش‌بینی می‌شود گوگل به دلیل تحریم تبلیغاتی سرویس یوتیوب که به دلیل نمایش تبلیغات، پیش از آغاز ویدیو با موضوع خشونت‌آمیز اعمال شده است، ضرری ۷۵۰ میلیون دلاری متحمل شود. چندی  پیش نظریه تایمز اعلام کرد گوگل تبلیغات کمپانی مطرح و شناخته شده از آغاز ویدیوهایی با مضمون خشونت‌آمیز و افراط‌گرایانه نمایش می‌دهد.

اطلاعات ارائه‌شده نشان از این دارند که سرویس یوتیوب – که تحت تملک گوگل قرار دارد – با توجه به درآمدزایی این سرویس از طریق نمایش تبلیغات کمپانی‌های بزرگ، بر اساس پیش‌بینی‌ها در سال ۲۰۱۷ درآمدی بیش از ۱۰.۲ میلیارد دلار کسب خواهد کرد. پیش‌بینی انجام‌شده برای افزایش درآمد گوگل از طریق نمایش تبلیغات ماحصل افزایش ۷.۵ درصدی است.

پنج کمپانی بزرگ آمریکایی از مجموع ۲۰ برند برتر تبلیغاتی آمریکایی به دلیل نمایش تبلیغات روی ویدیوهای خشونت‌آمیز و افراط‌گرایانه، اقدام به تحریم تبلیغاتی گوگل کرده‌اند؛ الیته باید به سایر کمپانی‌ها از نقاط مختلف جهان نیز اشاره کرد. بر اساس برآوردهای صورت گرفته، این پنج کمپانی بیش از ۷.۵ درصد از افزایش درآمد تبلیغاتی گوگل را به خود اختصاص می‌دادند.

اطلاعات ارائه‌شده نشان از این دارند که کانال‌های تلویزیونی سعی خواهند کرد طی سه‌ماهه‌ی مارس تا می، اقدام به استفاده از تحریم مورد نظر کنند و تبلیغات بیشتری از سوی کمپانی‌های تحریم کننده جلب کنند. سایر کمپانی‌ها نظیر فیسبوک، توییتر و اسنپ‌چت نیز جزو گزینه‌هایی هستند که احتمالا از تحریم مورد نظر استفاده‌ی لازم را می‌برند و سعی خواهند کرد تبلیغات بیشتری جلب کنند.نظر شما در این باره چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : www.youtube.com

بدون دیدگاه برای پست " ضرر ۷۵۰ میلیون دلاری یوتیوب "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی