بیکس بای در گلکس اس ۸ سامسونگ

طی سال‌های گذشته شاهد معرفی دستیاران هوشمند و شخصی شرکت‌های متعددی بودیم؛ از سیری اپل گرفته تا دستیار هوشمند گوگل و کورتانا. همتای سامسونگی این برنامه‌ها (S Voice) نتوانست آنگونه که باید به رقابت با آنها بپردازد. بنابراین کره‌ای‌ها قصد دارند در سال ۲۰۱۷ با معرفی بیکس بای  در گلکسی اس ۸ پاسخ محکمی به رقبای خود بدهند.

چیزی تا برگزاری مراسم رسمی معرفی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ باقی نمانده است و تاکنون شایعات متعددی پیرامون دستیار هوشمند سامسونگ در این پرچمداران منتشر شده‌اند؛ تعداد گزارشات منتشر شده از بیکس بای حتی از شایعات پیرامون سخت‌افزار این گوشی نیز بیشتر بوده‌ است. این روزها همه از غافلگیری بزرگ کره‌ای‌ها در این هوش مصنوعی جدید صحبت می‌کنند و سامسونگ نیز نمی‌خواهد از رقیبان بزرگی همچون سیری، کورتانا و دستیار گوگل عقب بماند.

دکمه اختصاصی بیکس بای

سامسونگ به همین دلیل یکی از سازمان‌های بسیار شناخته شده هوش‌ مصنوعی را در این زمینه به کار گرفته است؛ Viv Labs سابقه همکاری با اهالی کوپرتینو در طراحی سیری را نیز در کارنامه دارد. سامسونگ اما نقشه‌های بزرگتری برای بیکس بای در نظر دارد و در همین راستا دکمه فیزیکی جدیدی را در بدنه Galaxy S8 به آن اختصاص داده است. کره‌ای‌ها ادعا می‌کنند هوش مصنوعی جدید گوشی‌های گلکسی از عهده هر کاری در رابط کاربری لمسی محصولات برمی‌آید.

این ایده بسیار خوب است، چرا که هر کسی نمی‌خواهد در مترو، تاکسی یا فضاهای عمومی، هر بار نام دستیار هوشمند خود را بلند صدا کند و همچون یک احمق به نظر برسد! به همین خاطر شاهد طراحی یک دکمه فیزیکی برای بیکس بای هستیم. البته گفته می‌شود عملکرد این دکمه جدید در حال حاضر تنها مربوط به فراخواندن دستیار گوشی می‌شود و هنوز قابلیت خاصی برای آن تعریف نشده است.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " بیکس بای در گلکس اس ۸ سامسونگ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی