رایزنی دولت برای رفع فیلتر توییتر

محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در تازه‌ترین اظهارات خود بیان کرد که برای رفع فیلتر توییتر با کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه رایزنی کرده است. به گفته‌ی واعظی، دولت اختیاری در مورد بازگشایی این شبکه‌ها ندارد و کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه باید این مسئله را در دستور کار قرار دهد و در نهایت در مورد آن تصمیم‌گیری کند.

توییتر، یک شبکه اجتماعی محبوب در سراسر جهان است که در سال ۲۰۰۶ آغاز به کار کرد اما در سال ۱۳۸۸، مسئولان وقت ایران، این شبکه اطلاع‌رسانی را فیلتر کردند و توییتر تا به امروز به مدت بیش از ۷ سال فیلتر بوده است. پس از روی کار آمدن دولت یازدهم، بارها اخباری مبنی بر رفع فیلتر توییتر به گوش می‌رسید اما این موضوع تاکنون عملی نشده است. این در حالی‌ست که بسیاری از مسئولان کشور در همین شبکه‌های مجازی به خصوص توییتر فعالیت دارند.

موافقت دولت با رفع فیلتر

واعظی در پایان اعلام کرد که رایزنی‌هایی برای رفع فیلتر توییتر انجام شده و دولت با این موضوع موافق است، اما هنوز دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، این مسئله را در دستور کار خود قرار نداده است.نظر شما در باره رفع فیلتر توییتر چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : llna

بدون دیدگاه برای پست " رایزنی دولت برای رفع فیلتر توییتر "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی