مسائل به نظر می رسد برای اپل فروشندگان سنسور آیفون ۳D؛ عملکرد پایین می تواند بر تعداد تولید تاثیر بگذارد

اپل که در تاریخ ۳ نوامبر عرضه مدل دهمین سالگرد آیفون X را به نمایش گذاشت، گزارش جدیدی که در ژاپن منتشر شد، می گوید که مسائل مربوط به تولید در رابطه با تولید قطعات برای شناسه چهره افزایش یافته است. ویژگی جدید، که تنها بر روی آیفون X یافت می شود، از چهره کاربر استفاده می کند تا سریع گوشی را باز کند و هویت کاربر را تأیید کند. بر اساس گزارش Nikkei Asian Review، تامین کنندگان سنسورهای ۳D که در شناسه Face ID استفاده می شوند، مشکلات زیادی را برای رسیدن به میزان عملکرد مناسب دارند.

دو مدیر اجرایی که برای شرکت هایی عرضه می کنند که برای آیفون عرضه می کنند می گویند ناشناخته است که آیا اپل قادر خواهد بود که تعداد زیادی از سفارشات را پس از راه اندازی آیفون X را برآورده کند. یکی از مدیران اپل گفته است که اپل یک کوچک تعداد واحد در هر روز، در محدوده دهها هزار گوشی است. آیفون X تنها توسط Foxconn در کارخانه خود در Zhengzhou تولید می شود.

جفری پو تحلیلگر Yuanta Investment Consulting می گوید که با حسابداری خود، Foxconn در ماه سپتامبر ۲ میلیون واحد آیفون X تولید خواهد کرد که ۱۰ میلیون آن در ماه اکتبر ساخته خواهد شد. تحلیلگر می گوید که تا پایان سال، ۴۰ میلیون مدل آیفون X تولید خواهد شد، از تخمین اصلی آن ۴۵ میلیون نفر است. Pu می افزاید که حسگرهای ۳D تنها مسئله تولید با iPhone X هستند.

انتظار میرود پیش سفارشات گوشی تلفن همراه اکتبر ۲۷ آغاز شود. مدل ۶۴ گیگابایتی قیمت ۹۹۹ دلار خواهد بود در حالیکه نسخه ۲۵۶ گیگابایتی برای شما ۱،۱۴۹ دلار هزینه خواهد داشت.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : PHONEARENA

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " مسائل به نظر می رسد برای اپل فروشندگان سنسور آیفون ۳D؛ عملکرد پایین می تواند بر تعداد تولید تاثیر بگذارد "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی