آیفون ۷ اپل پس از ۱۳ ساعت غوطه وری در عمق ۱٫۲ متری دریاچه یخ زده هنوز کار می کند

یکی از آیفون‌های ۷ اپل به تازگی آزمون جالبی را در زندگی واقعی پشت سر گذاشته و توانایی خود برای دوام آوردن در دمای بسیار سرد را به تصویر کشیده است. مالک این گوشی مشغول ماهیگیری در رودخانه River در سیبری بوده است. دمای هوای در این بخش از جهان بسیار بسیار سرد و استخوان سوز است و این ماهیگیر باید دمای منفی ۳۶ درجه سانتی گراد را تحمل می‌کرده است. با تک شات همراه باشید.

به منظور محدود کردن تماس با هوا، این مرد درون یک کلبه از جنس تخته چند لا که حفره یخی درون آن وجود داشته، ماهیگیری می‌کرده است. با وجود اینکه این مرد به زندگی در سردترین شهر جهان یعنی یاکوتسک در شرق سیبری عادت دارد، نتوانسته مانع از افتادن گوشی آیفون ۷ خود در حفره یخ شود.

آیفون ۷ دارای گواهینامه IP67 است و باید بتواند غوطه ور شدن در عمق ۱٫۵ متری آب به مدت ۳۰ دقیقه را تحمل کند. این ماهیگیر نمی‌تواند به تنهایی گوشی‌اش را از آب بیرون بیاورد در نتیجه فردای آن روز همراه با یک غواص به آن محل بر می‌گردد.

روز بعد آیفون ۷ او در عمق ۱٫۲ متری آب بسیار سرد پیدا می‌شود، در حالیکه گوشی این سرمای شدید را بیش از ۱۳ ساعت تحمل کرده است. زمانی که غواص از آب خارج می‌شود به مالک گوشی می‌گوید که یک تماس از دست رفته داشتی! بله، آیفون ۷ هم چنان روشن بوده و باتری آن از ۳۵ درصد به ۱۹ درصد رسیده است.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : PHONEARENA

بدون دیدگاه برای پست " آیفون ۷ اپل پس از ۱۳ ساعت غوطه وری در عمق ۱٫۲ متری دریاچه یخ زده هنوز کار می کند "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی