معرفی شدن رسمی نسخه قرمز آیفون ۷ و آیفون ۷پلاس

فروشگاه شرکت اپل ساعاتی به حالت غیر فعال درآمد تا اهالی کوپرتینو از تازه‌ترین محصولات خود رونمایی کنند. ساعاتی پیش بود که این فروشگاه بار دیگر راه اندازی شد که چندین محصول جدید را در خود جای داده است. این محصولات جدید شامل نسخه قرمز آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس همراه با یک آیپد جدید می‌شوند.

بدون شک یکی از جذا‌ب‌ترین محصولات رونمایی شده در رویداد بهاری اپل، معرفی نسخه قرمز آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس بود. رنگ بندی محصولات شرکت اپل همواره در یک طیف مشخصی قرار داشت و این برای نخستین بار است که یکی از محصولات آن‌ها با رنگ قرمز به عرضه خواهد رسید. بدون شک طراحی قرمز رنگ جذاب و متفاوت از محصولات عرضه شده در بازار است و می‌تواند بار دیگر خاطرات قدیمی نوکیا را در دنیای طراحی زنده کند.

متفاوت بودن با آیفون های اصلی

نسخه قرمز آیفون ۷ و ۷ پلاس به جز رنگش، هیچ چیز جدیدی را نسبت به نسخه اصلی خانواده آیفون ۷ که سال گذشته میلادی عرضه شد ندارد. لازم به ذکر است که نسخه های ۱۲۸ / ۲۵۶ گیگابایتی آیفون ۷ با قیمت ۷۴۹ و ۸۴۹ دلار به فروش می‌رسند و نسخه های ۱۲۸ / ۲۵۶ گیگابایتی آیفون ۷ پلاس نیز با قیمت ۸۶۹ و ۹۶۹ دلار فروخته می‌شوند. محصولات سفارشی قرمز رنگ اپل از روز جمعه مصادف با  ۴ فروردین ماه  به فروش خواهند رسید. این مدل های جدید برای نخستین بار است که خانواده محصولات اپل اضافه می‌شوند، آن‌ها تنها شامل یک تغییر کوچک شده‌اند که به نظر مطلوب و جالب می‌آید. لازم به ذکر است که اپل احتمالا در ماه سپتامبر از دو گوشی آیفون ۷ اس و ۷ اس پلاس  و احتمالا نسخه استثنایی آیفون ۸ رونمایی خواهد کرد که تغییرات بزرگی را به همراه خواهند داشت.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " معرفی شدن رسمی نسخه قرمز آیفون ۷ و آیفون ۷پلاس "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی