اینترنت VDSL در تهران

مخابرات منطقه تهران، سرویس اینترنت پرسرعت VDSL را با حداقل سرعت ۱۶ مگابیت در ثانیه و حداکثر سرعت ۵۰ مگابیت در ثانیه و در قالب چهار بسته ویژه به متقاضیان ارائه می‌دهد.

مخابرات منطقه تهران در سرویس اینترنت پرسرعت VDSL یک خط تلفن ثابت با سرعت ۱۶ تا ۵۰ مگابیت در ثانیه را به متقاضیان اختصاص می‌دهد. این سرویس در قالب چهار بسته مروارید، فیروزه، زمرد و الماس در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

هزینه اینترنت VDSL

متقاضیان جهت اطلاع از مناطق تحت پوشش می‌توانند با شماره ۲۰۲۰ تماس گرفته یا به سایت مخابرات تهران به نشانی www.TCT.ir مراجعه کنند. هزینه اتصال هر خط تلفن در این سرویس از جمله تلفن ثابت ارائه شده در بسته مروارید، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و مکالمه‌های درون استانی خط تلفن ثابت ارائه شده با سرویس، رایگان خواهد بود. همچنین قرارداد یک ساله و هزینه هر گیگ اضافی هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است. در بسته سرویس فیروزه نیز هزینه‌ها به همین صورت بوده با این تفاوت که مدت قرارداد دو ساله است. مشترکان می‌توانند تمامی مبلغ پیش پرداخت سرویس را به صورت یک جا بپردازد و یا هزینه تعیین‌شده را به صورت ۲۰۰ هزار تومان نقد و باقی‌مانده طی ۴ قسط ۱۰۰ هزار تومانی از طریق ۴ دوره صورت‌حساب پرداخت کنند. هزینه اتصال هر خط تلفن در بسته زمرد، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و مدت قرارداد ۶ ماه پس از آخرین خرید اعتبار یا پایان اعتبار بوده و حداکثر زمان اعتبار ترافیک اولیه ۶ ماه است. حق اتصال هر خط تلفن جدید در سرویس الماس نیز مبلغ ۱۰۰ هزار تومان با قرارداد یک ساله خواهد بود. سرویس الماس ۱ به صورت پس پرداخت و سرویس‌های الماس ۲ و ۳ به صورت پیش پرداخت هستند.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : ISNA

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " اینترنت VDSL در تهران "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی