روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام

آنفالو شدن در اینستاگرام هیچ نشانه خاصی ندارد و برای اطلاع از آن فقط باید دست به دامن ابزارها شد.علاقه به ارتباط بیشتر با افراد در شبکه‌های اجتماعی و به تبع آن به دست آوردن لایک و کامنت بیشتر، در تمامی کاربران ثابت است. پیش نیاز این امر داشتن دنبال‌کنندگان (فالوورها) بیشتر است. اما برای بالا باقی ماندن آمار مربوط به لایک و کامنت، باید تعداد دنبال‌کنندگان شما ثابت باقی بماند، چرا که کاهش فالوور سبب کم شدن آن دو خواهد شد.بهترین راهکار، به خاطر سپردن اعداد و ارقام مربوط به حساب کاربری است.برخی از ابزارها و وب سایت‌ها، قادرند حساب کاربری را در زمان‌های مختلف آنالیز کرده و تغییرات پدید آمده در آن را به صورت خلاصه ارائه کنند. بهترین ابزارها می‌توانند به صورت یک رقم دقیق بگویند چه تعداد کاربر شما را آنفالو کرده‌اند، اما امکان یافتن کاربران مذکور به صورت دقیق ممکن نیست.

اگر تعداد دنبال‌کنندگان شما کمتر از صد نفر است، MagiMetrics ابزار مناسبی برای شما محسوب می‌شود، چرا که فقط این تعداد را به صورت رایگان برایتان لیست می‌کند. در صورت داشتن فالوورهای بیشتر، باید حساب ویژه این سرویس را با پرداخت ۱۰۰ دلار به صورت ماهیانه تهیه کنید. اگر در آمدی از اینستاگرام ندارید، پرداخت این هزینه عاقلانه به نظر نمی‌رسد.

متاسفانه وضعیت وب سایت CrowdBabble از این نیز بدتر است. این سرویس به طور کل پولی بوده و برای هر بار دریافت گزارش از آن باید ۳۰ دلار پرداخت کنید. اما اگر کسب اطلاعات دقیق بعد از آنفالو شدن در اینستاگرام برایتان تبدیل به امری حیاتی شده، شاید پرداخت این‌چنین مبالغ کمی قابل هضم باشد.برای کسب اطلاعات دقیق دستپاچه عمل نکنید، چرا که ممکن است برای یافتن فرد متقلب، در یک سرویس غیر مطمئن لاگین کنید. به این ترتیب به جای چند فالوور ناقابل، کل حساب کاربری‌تان را از دست خواهید داد. این دسته از ابزارها نیاز دارند به طور کامل به اطلاعات حساب کاربری دسترسی داشته باشند، پس در صورت استفاده از یک مورد نامناسب، حریم خصوصی‌تان به خطر خواهد افتاد.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : Makcuscof

بدون دیدگاه برای پست " روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی