قابلیت های جدید گوگل الو

گوگل در زمینه ارائه پیام‌رسان به خود خجالت راه نمی‌دهد! این شرکت دارای چندین اپلیکیشن پیام‌رسان بوده و هر کدام را برای ارائه یک ویژگی خاص توسعه داده است. به عنوان نمونه، اپلیکیشن Duo تا مدت‌ها قبل تنها برای برقراری تماس تصویری استفاده می‌شد، هر چند اخیرا امکان برقرای تماس صوتی با گوگل Duo نیز امکان پذیر شده است. به عنوان یکی دیگر از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان پرطرفدار گوگل باید به الو  اشاره کرد. اگر درباره استفاده از این پیام‌رسان مردد هستید، بد نیست بدانید کوله‌‌باری از قابلیت‌ های جدید گوگل Allo در راه هستند.

این شرکت مشغول فعالیت بر روی این پیا‌م‌رسان بوده و در آینده‌ای نزدیک، تمامی آن‌ها را در قالب یک به روزرسانی عرضه خواهد کرد. به عنوان یکی از قابلیت‌های در راه گوگل Allo باید به امکان گرفتن نسخه پشتیبان اشاره کرد. به این ترتیب کاربران می‌توانند از گفتگوهای خود بکاپ گرفته و بعدها آن‌ها را مجددا در اپلیکیشن بازیابی کنند. به عنوان نمونه، اگر کاربران گوشی خود را تعویض کرده و یا ریست فکتوری کنند، این قابلیت به کمک آن‌ها خواهد آمد.

بهبود رابطه کاربری

قابلیتی با نام Quick selfie را باید از دیگر قابلیت‌ های جدید گوگل Allo دانست. به لطف این ویژگی، یک آیکون در کنار باکس تایپ متن قرار خواهد گرفت و کاربران با لمس آن، خیلی سریع به اپلیکیشن دوربین ارجاع داده می‌شوند. کاربر بعد از ثبت عکس با دوربین جلو و یا دوربین پشتی، می‌تواند آن را برای مخاطب مورد نظر ارسال کند. افزودن مجموعه‌ای از استیکرهای جدید از دیگر قابلیت‌ های جدید گوگل Allo است. فعال کردن حالت ناشناس برای گفتگوهای گروهی را باید دیگر از ویژگی‌هایی دانست که وب سایت ۹to5Google تاکنون به آن اشاره کرده است.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : ubcrgizmo

بدون دیدگاه برای پست " قابلیت های جدید گوگل الو "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی