آپدیت گوگل ترنسلیت با قابلیت های جدید

خیل عظیمی از کاربران فضای مجازی هر روز بارها با مشکل ترجمه متون مختلف روبرو می‌شوند و همین عدم تسلط بر زبان انگلیسی (یا هر زبان دیگری) آنها را با مشکل مواجه می‌کند. اما خوشبختانه گوگل در هر زمینه‌ای با معرفی سرویس‌های قدرتمند و البته رایگان خود سعی در حل مشکل کاربران دارد. سرویس مترجم گوگل نیز یکی از همین موارد بوده و روزانه میلیون‌ها کاربر آن را مورد استفاده قرار می‌دهند. آپدیت جدید گوگل ترنسلیت حالا برای کاربران گوشی‌ها از راه رسیده است.

این سرویس مترجم از جمله مواردی است که همیشه با قابلیت‌های قدرتمند و جدیدی به‌روز می‌شود. آپدیت جدید گوگل ترنسلیت نیز حالا چند ویژگی جدید را برای کاربران به ارمغان آورده است.

یکی از مشکلاتی که گاهی اوقات کاربران را در این سرویس آزار می‌داد، ضعف در ترجمه کلمات به صورت تکی بود. در واقع گوگل این بخش خود را متمرکز بر ترجمه متون آماده کرده است. بدین ترتیب مشخصه‌ اصلی آپدیت جدید گوگل ترنسلیت را می‌توان قدرت آن در ترجمه کلمات به صورت تکی دانست. کاربران حالا در نسخه ۵٫۸ از برنامه Google Translate می‌توانند معنی دقیق هر کلمه را بدست آورند.

بخش جدید در مترجم گوگل، کلمات را به صورت تکی معنا می‌کند و قرار دادن عبارات در آن نتیجه‌ای را به همراه نخواهد داشت. با این حال قرار گرفتن مثال و مترادف‌های کلمات در این بخش کمک شایانی به یاد گرفتن مفاهیم و معانی کلمات می‌کند.

در نهایت، آپدیت جدید گوگل ترنسلیت یک قابلیت جدید دیگر را شامل می‌شود که تقریبا در تمامی برنامه‌های این شرکت قرار دارد؛ جابجایی سریع و آسان بین اکانت‌های مختلف. نحوه جابجایی بین حساب‌های کاربری در مترجم گوگل مشابه با سایر اپلیکیشن‌های این شرکت است.نظر شما در باره این سرویس چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : www.google.com

بدون دیدگاه برای پست " آپدیت گوگل ترنسلیت با قابلیت های جدید "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی