Google Assistant :در حال حاضر Android TV در دسترس است

امروز دستیار گوگل به دنبال سیستم عامل Android، iOS و دستگاه Google Home رسیده است. در حال حاضر نیز در Android TV موجود است – برای اولین بار در کنسول تلویزیون Nvidia Shield. در ماه های آینده، تلویزیون های سونی Bravia بر روی تلویزیون Android نیز اجرا خواهند شد.

گوگل دستیار در Android TV می توان گفت برای پخش انواع متنوعی از محتوا – فیلم ها، نشان می دهد تلویزیون، کلیپ های یوتیوب و موسیقی. این برنامه از HBO Now و Netflix برای دو اول پشتیبانی می کند. شما می توانید به نام چیزی بخواهید و یا حتی از شرایط مبهم مانند “فیلم ها در مورد کوهنوردی اورست” استفاده کنید. برای موسیقی، دستیار موسیقی YouTube، موسیقی Google Play، Spotify و Pandora را پشتیبانی می کند.علاوه بر این، به شما اجازه می دهد تا سریعا اخبار را بدست آورید، اما همچنین قرار می گیرد که قرار است تقویم های خود را تنظیم کنید، بنابراین اگر بخواهید یک تازه کار بخواهید از آن بپرسید. برنامه های Google Assistant برای کار بر روی تلویزیون Android و همچنین با Google Express شما می توانید از Walgreens، Walmart و سایر فروشگاه ها خرید و مرتب سازی کنید.

البته دستگاه های هوشمند خانه را می توان توسط گوگل دستیار کنترل، حتی از طریق Android TV. اگر شما یک کنسول Shield داشته باشید، می توانید یک آزمایشی رایگان سه ماهه یوتیوب را برای لذت بردن از فیلم های بدون تبلیغ و موسیقی بدون وقفه دریافت کنید. به روز رسانی نرم افزاری که گوگل دستیار تلویزیون Shield را به ارمغان می آورد، امروز شروع به کار می کند.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : gsmarena

بدون دیدگاه برای پست " Google Assistant :در حال حاضر Android TV در دسترس است "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی