آموزش قرار دادن لینک در پست اینستاگرام

قرار دادن لینک در پست اینستاگرام با روش‌ها و ترفندهای مختلفی امکان‌پذیر است. اینستاگرام به کاربران اجازه نمی‌دهد تا در متن مرتبط با عکس قرار داده شده در پست خود، یک لینک قابل کلیک قرار دهند. البته کاربران می‌توانند هر ترکیبی از حروف اعم از یک آدرس اینترنتی را در کپشن قرار دهند، اما به جز حساب‌های کاربری مختص تبلیغ‌کنندگان که کاربران پولی اینستاگرام محسوب می‌شوند، این آدرس قابل کلیک نخواهد بود. با توجه به همین موضوع، گذاشتن لینک در پست اینستاگرام به صورت مستقیم غیر ممکن است. خوشبختانه روش‌های وجود دارند که کاربران با استفاده از آن‌ها می‌توانند به اشتراک گذاری لینک دست زده و یک آدرس اینترنتی قابل کلیک را به فالوورهای خود نمایش دهند. این موارد به عنوان یک راه حل برای رد شدن از این مشکل محسوب می‌شوند و همچنان امکان قرار دادن لینک در پست اینستاگرام به صورت مستقیم وجود ندارد. با استفاده از آن‌ها می‌توانید به قابلیت ارتباط دادن یک لینک قابل کلیک در پست اینستاگرام دست پیدا کنید، اما همچنان نمی‌توان در داخل اپلیکیشن این شبکه اجتماعی و در داخل کپشن هر پست، یک لینک قابل کلیک قرار داد.

۱٫استفاده از LinkMyPhotos

با استفاده از Linkmyphotos دیگر هر بار مجبور نخواهید بود تا لینک مورد نظر خود را در پروفایل قرار داده و در پست بعدی، مجددا آن را تغییر دهید. بعد از اینکه با استفاده از حساب کاربری خود در اینستاگرام به این وب سایت وارد شوید، می‌توانید تا سقف سه عکس را به منظور ارتباط دادن یک لینک به آن‌ها انتخاب کنید. اگر حساب کاربری پریمیوم این ابزار را به ازای پرداخت ماهیانه ۴٫۹۹ دلار دریافت کنید، دیگر هیچ محدودیتی در تعداد لینک‌های قرار داده شده وجود نخواهد داشت. همچنین اگر تعداد حساب‌های کاربری شما بیش از یک مورد است، می‌توانید با پرداخت ماهیانه ۹٫۹۹ دلار تا سقف پنج حساب کاربری را مدیریت کنید.

۲٫استفاده از Bitly or Rebrandly

اگر ترجیح می‌دهید از یک راه حل کاملا رایگان برای قرار دادن لینک در پست اینستاگرام استفاده کنید، Bitly و Rebrandly دو ابزار مناسب به این منظور هستند. با استفاده از Bitly می‌توانید لینک‌هایی سفارشی‌سازی شده با قابلیت حفظ کردن سریع ایجاد کنید. اگرچه این لینک‌ها قابل کلیک نیستند، اما به دلیل ساده بودن کاربران می‌توانند با یک نگاه آن‌ها را حفظ کرده و سپس به صورت دستی در مرورگر گوشی موبایل تایپ کنند.

برای استفاده از امکانات وب سایت Bitly باید به صورت رایگان یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید. بعد از اینکه یک آدرس اینترنتی احتمالا بسیار بلند را در باکس فراهم شده قرار دادید، Bitly یک آدرس اینترنتی بسیار کوتاه و مرتبط با همین لینک در اختیار شما قرار می‌دهد. مزیت این سرویس در مقایسه با دیگر سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک، امکان سفارشی‌سازی لینک بعد از ایجاد خودکار آن است.این سرویس رایگان میباشد و همانند سایر سرویس ها عمل میکند.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : makcuscof

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " آموزش قرار دادن لینک در پست اینستاگرام "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی