دونالد ترامپ و وجود بیگانگان فضایی

دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور فعلی ایالات متحده آمریکا در آستانه تایید وجود بیگانگان فضایی است و احتمالا از حضور آنان در زمین پرده‌برداری خواهد کرد!

ستیون جی. باست، یکی از لابی‌گرهای شناخته شده در زمینه حیات فرازمینی و یوفولوژی در ایالات متحده آمریکا است. او ۲۰ سال از عمر خود را صرف افشای حقایقی کرده که قدرت‌های جهانی دوست ندارند مردم از آنان اطلاع پیدا کنند. گفته می‌شود که وجود بیگانگان فضایی توسط مقام‌های بلندپایه از کشورهای مختلف جهان به رسمیت شناخته می‌شود؛ چرا که آنان هم‌اکنون در حال بازدید از زمینیان هستند!

استیون باست، تنها فردی‌ست که در ایالات متحده، به عنوان لابی‌گر موضوعات مرتبط با هوش فرازمینی شناخته می‌شود. او با راه‌اندازی سازمانی تحت عنوان گروه تحقیقاتی نمونه، فشارهای بسیاری را برای افشای حقیقت در مورد وجود بیگانگان فضایی ، به مقام‌های بندپایه آورد. پیش از انتخاب شدن دونالد ترامپ در مقام ریاست جمهوری، احتمال یک افشاگری تاریخی از سوی او را افزایش خواهد داد. وقوع رویدادهای مذکور، این احساس را در دونالد ترامپ ایجاد کرده‌اند که کاخ سفید برای در میان گذاشتن این افشاگری‌های فوق سری با مردم، مشکلی ندارد! در این واقعه، یک شی نقره‌ای رنگ به شکل بشقاب پرنده، از آسمان و با سرعتی بسیار زیاد به زمین سقوط کرد. بر مبنای گزارشات موجود، اجساد بیگانگان فضایی که در این سفینه حضور داشتند، در حوالی این شی ناشناس کشف شد. اما مسئله به سرعت شکل امنیتی به خود گرفت و مردم از واقعیتی تحت عنوان «تنها نبودن انسان در کیهان» تا به امروز بی خبر مانده‌اند. در طول رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، جان پودستا به عنوان مدیر مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون، از طریق ایمیل با تام دلانگ در ارتباط بوده است. در این ایمیل‌ها که توسط ویکی‌لیکس منتشر شده‌اند، آن‌ها صحبت‌های بسیاری را پیرامون این پروژه مطرح کرده‌اند. با وجود تلاش چندین ساله‌ی استیون باست در این زمینه، او بر این باور است که دونالد ترامپ را نمی‌توان به عنوان شخصی مناسب برای این افشاگری تاریخی به شمار آورد و بهتر بود که تا پیش از حضور او در صحنه انتخابات، باراک اوباما اسرار مخفی در پس این ماجرا را پیش از ترک کاخ سفید را با دنیا در میان می‌گذاشت.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : exprcss.co.uk

بدون دیدگاه برای پست " دونالد ترامپ و وجود بیگانگان فضایی "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی