طراحی وساخت نمایشگر خمیده برای آیفون ۸

با وجود این که رفته رفته به فصل تابستان و زمان رونمایی از یکی از مهم‌ترین گجت های هوشمند سال ۲۰۱۷، یعنی آیفون ۸ اپل نزدیک می‌شویم، اما هنوز هم اطلاعات تایید شده‌ی اندکی پیرامون این محصول وجود دارد. خمیده بودن نمایشگر یا طراحی صفحه تخت برای تاچ اسکرین، یکی از مهمترین نقاط ابهامی است که تایید یکی از این دو حالت می‌تواند بسیاری از معماهای مربوط به طراحی ظاهری پرچمدار بعدی اپل را حل کند.

اهالی کوپرتینو سفارش عظیمی را برای تامین پنل‌های اولد خمیده جهت به‌کارگیری در تولید آیفون ۸ به سامسونگ تحویل داده است. گزارش این زنجیره‌ی تامین، تایید می‌کند که حداقل یکی از مدل‌های آیفون ۸ دارای نمایشگر خمیده خواهد بود.

اپل سفارش تولید ۷۰ میلیون پنل اولد خمیده را به سامسونگ داده است و این در حالی‌ست که سامسونگ در صورت افزایش تقاضای بازار و عبور آن از سطح پیش‌بینی شده، آمادگی فراهم کردن ۹۵ میلیون پنل نمایشگر را برای اپل خواهد داشت. هنوز مشخص نیست که آیا میزان این خمیدگی به اندازه‌ی خواهد بود که آیفون ۸ نیز مشابه گلکسی‌های سری اج سامسونگ بتواند قابلیت‌های کاربردی جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار دهد و یا مشابه مدل‌های دیگر، این خمیدگی تنها به منظور افزایش زیبایی ظاهری این دیوایس خواهد بود. در حال حاضر آیفون ۷ پلاس اپل دارای یک خمیدگی بسیار محدود در لبه‌های نمایشگر و در محل به هم پیوستن نمایشگر و بدنه است که البته هیچ کاربرد خاصی برای آنها پیش‌بینی نشده است.نظر شما در این باره چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : busincssinsidcr

بدون دیدگاه برای پست " طراحی وساخت نمایشگر خمیده برای آیفون ۸ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی