فروش Resident Evil 7 به ۲٫۵ میلیون دلار رسید

موفقیت سری بازی‌های رزیدنت اویل (Resident Evil) بر کسی پوشیده نیست و فقط کافیست تا به تعداد بازی‌های منتشر شده از این مجموعه نگاهی بیندازید تا متوجه بزرگی این نام شوید. علاوه بر این، تعداد زیادی فیلم و انیمه هم تحت عنوان رزیدنت اویل منتشر شده که دلیل دیگری بر محبوبیت بالای آن در نزد بازیکنان سراسر جهان می‌باشد. با این تفاسیر اصلاً جای تعجبی ندارد اگر بگوییم آخرین عنوان منتشر شده از این سری، یعنی رزیدنت اویل ۷ هم توانسته موفقیت‌های گذشته را ادامه دهد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

کمپانی کپکام با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرده که میزان فروش Resident Evil 7 از زمان انتشار، چیزی بالغ بر ۲٫۵ میلیون نسخه بوده است. البته کپکام به جزئیات بیشتری در این خصوص اشاره نکرده و مشخص نیست که منظور از این ۲٫۵ میلیون نسخه، آن‌هایی هستند که به خرده‌فروشی‌ها تحویل داده شده‌اند و یا آن‌هایی که به دست بازیکنان رسیده‌اند.

بازی رزیدنت اویل ۷در هر صورت همین که Resident Evil 7 توانسته چنین فروشی داشته باشد، نشان دهنده تقاضای بالا برای این عنوان است. اما این که تمام ۲٫۵ میلیون نسخه در حال حاضر توسط بازیکنان خریداری شده‌‌اند یا نه، مسئله‌ای جداست. نقداهای منتشر شده از این بازی به شدت مثبت بوده و به نظر می‌رسد همه از این که کپکام توانسته بار دیگر ترس را به مجموعه رزیدنت اویل بازگرداند، خوشحال و راضی هستند.

کپکام حتی در مورد نسخه‌ی آزمایشی و یا دموی Resident Evil 7 هم که برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شده بود، توانسته به موفقیت خوبی دست پیدا کند. به گفته این شرکت ژاپنی، نسخه‌ی دموی بازی بیش از ۷،۱۵۰،۰۰۰ بار توسط بازیکنان دانلود شده که یک رکورد برای مجموعه رزیدنت اویل محسوب می‌شود.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : ubergizmo

بدون دیدگاه برای پست " فروش Resident Evil 7 به ۲٫۵ میلیون دلار رسید "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی