بیکس بای سامسونگ

دستیار گوگل  زمانی که شما قادر به دست زدن به گوشیتان نیستید همراه با پشتیبانی از فرامین صوتی به کمک شما می‌آید. در حالی که برخی توسعه دهندگان تنها شنیده شدن فرامین از شما را کافی می‌دانند، سامسونگ یک گام به جلو برداشته و در دنیای پهناور سرگرمی های موبایلی از سرویس خود در گوشی های جدیدش استفاده کرده است. این شرکت هفته گذشته با رونمایی از دو گوشی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس از یک دستیار صوتی جذاب نیز به نام سامسونگ بیکس بای اشاره کرد.

کارهای بیکس بای

درست همانند دیگر دستیاران مجازی، سامسونگ بیکس بای نیز چند وجهی است؛ بنابراین آن در گوشی شما نیست تا تنها یک کار را انجام دهد بلکه چندین کار را می‌تواند برای شما انجام دهد. توضیح دادن در این مورد به نوعی تکرار مکررات است؛ چرا که دقیقا تمامی کارهایی که سایر دستیاران انجام می‌دهند را بیکسبی می‌تواند انجام دهد. سامسونگ بیکس بای درست همانند تمامی رقبای خود می‌تواند به سوالات شما پاسخ دهد و به لطف دسترسی آن به بانک اطلاعات عظیم اینترنت مواردی همچون تبدیل واحدهای مختلف را به یکدیگر انجام دهد. همچنین درست همانند Google Now به شما اطلاعاتی را در فرمت کارت، لیستی از کارت‌ها شامل اخبار و رویدادهای کنونی را نشان می‌دهد، اطلاعات ذخیره شده در جدول شخصی شما را فرابخواند و با وارد شدن به گوشی شما اطلاعات سلامتی شما را بسنجد. شما آزادید تا کارت های جدید را به این لیست اضافه کنید و بیکسبی نیز به شما اپلیکیشن هایی را معرفی می‌کند که از این دستیار جذاب پشتیبانی می‌کنند.

قدرت صدا

پاسخگویی به پرسش‌ها همراه با فرامین صوتی شاید این روزها چیز عجیب و غریبی نباشد، بنابراین سامسونگ وعده داده است که این دستیار مجازی به صورت کامل می‌تواند صحبت شما را بفهمد.‌ این یک هدف بلندبالا است، اما سامسونگ در تلاش است تا بیکسبی را به جایی برساند که دقیقا هر آنچه از طریق لمس نمایشگر گوشیتان انجام می‌دهید را با صدایتان انجام دهید. یا اینکه اگر نمی‌خواهید تنها فرامین مورد تایید را بگویید، بیکسبی جوری طراحی شده که بتوانید با لحن خودتان با آن به گفتگو بپردازید. بدون شک این برای تلفن های هوشمند بلندپروازانه است، اما در حال حاضر اجرای آن کمی محدود است (که البته طبیعیست). هرچند ما نسخه‌ی دمو آن را مورد آزمایش قرار داده‌ایم که کامل نیست و امیدواریم سامسونگ با به روزرسانی آن، موجبات جذابیت هر چه بیشتر آن را فراهم کند. در هر صورت ما نمی‌توانیم بگوییم که شما با خرید یک گوشی گلکسی اس ۸ دیگر نیازی به لمس نمایشگر گوشی خود نخواهید داشت.نظر شما در مورد این بیکس بای چیست؟

1+
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : phoncarcna

بدون دیدگاه برای پست " بیکس بای سامسونگ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی