بیت کوین کش وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد

بیت کوین به دو قسمت تقسیم شد و اکنون دارای یک انشعاب دیگر است. بیت کوین کش در مقایسه با بیت کوین قابلیت‌های بیشتری همچون مقیاس‌پذیری بیشتر دارد.

کارگزاران قدرت بیت کویین نتوانستند از تقسیم شدن این ارز دیجیتالی به دو بخش جلوگیری کرده و یکپارچگی آن را حفظ کنند. برای آن‌ها یک بازه زمانی تعریف شده بود که در صبح روز سه شنبه به پایان رسید. به همین دلیل، اکنون شاهد ظاهر شدن یک انشعاب جدید از آن با نام بیت کوین کش هستیم.

گره‌های مولد بلوک یا همان استخراج‌کننده‌ها، از صبح روز سه شنبه قادر به دنبال کردن بیت کوین کش بودند. به گفته وب سایت CoinDesk که بر روی اخبار این ارز دیجیتال تمرکز دارد، نخستین بیت کوین کش در حدود ساعت ۱۴:۲۰ دقیقه به وقت شرقی استخراج شد.

ماینرها در واقع مشکلات پیچیده کامپیوتر را با استفاده از نرم افزار حل می‌کنند تا بلکه بتوان ارز دیجیتال را به بازار تزریق کرد. بعد از اعلام رسمی تقسیم شدن بیت کوین، چند ساعتی طول کشید تا ماینرها نخستین بیت کوین کش‌ها را آزاد کنند. به عقیده اقبال گاندهم، مدیر عامل شبکه سرمایه‌گذاری اجتماعی eToro، به نظر می‌رسد مردم قدرت فرآیند استخراج یا پشتیبانی استخراج‌کننده‌ها را بالاتر از میزان واقعی آن تصور می‌کردند. اما برخلاف عقیده عموم، این افزایش قدرت، زمان بسیار زیادی خواهد برد.

بیت کوین، نخستین ارز دیجیتالی بود که بر مبنای تکنولوژی بلاک چین ایجاد شد. در این تکنولوژی، معاملات به صورت مستقل توسط شبکه و بدون نیاز به یک واسطه همچون بانک تایید می‌شوند. بیت کوین کش نیز دقیقا همانند بیت کوین بر روی شبکه بلاک چین مشابهی ایجاد شده است. اما نرم افزار جدید، ابعاد بلاک‌ها را به میزان بسیار زیادی افزایش داده است، بلاک‌هایی که زنجیره آن‌ها کل شبکه را تشکیل می‌دهد. با این اتفاق، اطلاعات بیشتری مورد پردازش قرار می‌گیرند.پشتیبان‌های بیت کوین کش تازه شکل گرفته اعتقاد دارند ارز جدید، به زودی بیت کوین ۱۰ ساله را جوان و شاداب خواهد کرد. اساس ایجاد این ارز، از بین بردن مشکلات بیت کوین است که از همان ابتدا همراه آن بوده‌اند. به عنوان مهمترین مشکلاتی که اکنون برطرف خواهند شد می‌توان به سرعت پایین تراکنش‌ها اشاره کرد. همچنین کارگزاران قدرت بیت کوین از مدتی قبل سو استفاده از قوانینی که باید راهنمای شبکه بلاک چین این ارز دیجیتال باشند را آغاز کردند که انتظار می‌رود از این اتفاق نیز جلوگیری شود.بعد از معرفی رسمی بیت کوین کش، خرید و فروش بیت کوین با کاهش ۵٫۷۸ درصدی با نرخ ۲ هزار و هفتصد و پانزده دلار صورت گرفت. به عقیده متخصصان، با توجه به ظهور تازه ارز جدید، هنوز وضعیت آن متعادل نشده است. بسیاری از صرافی‌های مخصوصا بزرگ تاکنون اعلام کرده‌اند از بیت کوین کش پشتیبانی نخواهند کرد.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : busincssinsidcr

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " بیت کوین کش وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی