مزایای فیبر نوری برای مصرف کنندگان اینترنت پر مصرف

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران توضیحاتی در پیرامون مزایای فیبر نوری و صرفه اقتصادی بسته‌های جدید این شرکت برای متقاضیان اینترنت پرسرعت با کیفیت بالا ارائه کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در خصوص بسته‌های جدید اینترنت پرسرعت و باکیفیت این شرکت با فیبر نوری برای متقاضیان، نحوه اطلاع کاربران از تحت پوشش قرار داشتن تلفن آن‌ها تحت فیبرنوری و درخواست سرویس‌های جدید توضیحاتی را ارائه داد. وی با اشاره به صرفه اقتصادی بسته‌های جدید مخابرات برای کاربران، اظهار کرد که هزینه این بسته‌ها چندان زیاد نیست و با توجه به آن که هر یک از این بسته‌ها حجم مصرفی بالایی دارند، کاربران باید هزینه‌ای متناسب با آن را پرداخت کنند. این بسته‌ها برای کاربرانی که مصرف اینترنت بالایی دارند بسیار مناسب و به‌صرفه است. افرادی که به اینترنت پرسرعت نیاز دارند و فیلم و برنامه‌های آنلاین را مشاهده می‌کنند، می‌توانند با استفاده از این سرویس، اینترنت پرسرعت و با کیفیت بالایی را دریافت کنند.

جایگزینی فیبر نوری به جای ای دی اس ال

اگر محدوده مشترکان ADSL تحت پوشش باشد، می‌توان با فیبر نوری جایگزینشود. کسانی که در حال حاضر روی ADSL هستند می‌توانند برای انتقال به فیبر نوری تقاضا بدهند و برای کسانی هم که ADSL ندارند می‌توان فیبر نوری را ایجاد کرد. اگر کاربران، شماره تلفن خود را در پورتال وارد کنند، متوجه می‌شوند که تحت پوشش فیبر نوری هستند یا خیر. اگر کاربر تحت پوشش این شبکه باشد، فرایند راه‌اندازی فیبر حداکثر ۴۸ ساعت طول خواهد کشید.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، تقاضا، استقبال و توجیه اقتصادی را از عواملی دانست که موجب توسعه فیبر نوری می‌شوند. این شرکت در تلاش است تا فیبرنوری به مراکز استان‌ها ورود پیدا کند اما توجیه اقتصادی، اصلی‌ترین مسئله است؛ چرا که با توجه به هزینه سرمایه‌گذاری، تحت پوشش قرار دادن یک منطقه حتما باید از نظر اقتصادی به‌صرفه باشد. . اینترنت پرسرعت مبتنی بر این سرویس برای دانلود فیلم و نرم افزار، تماس تصویری، تماشای برنامه‌های زنده تلویزیونی با کیفیت HD و ۴K، بانک‌داری الکترونیک، بازی و خرید آنلاین، آموزش از راه دور، پزشکی از راه دور و اینترنت اشیا بسیار مناسب است.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : ISNA

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " مزایای فیبر نوری برای مصرف کنندگان اینترنت پر مصرف "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی