پتنت جدید اپل

گوشی های هوشمند ما این روزها به مراتب قدرتمندتر از کامپیوترهای یک دهه پیش هستند و اینک باید برای آن‌ها احترام خاصی قائل باشیم. با این حال، آیا گوشی های هوشمند ما قدرت لازم را خواهند داشت تا با لپ تاپ ها یکسان باشند؟ شرکت اپل اخیرا اختراعی را به ثبت رسانده است که نشان دهنده قدرتگیری یک لپ تاپ از گوشی هوشمند است.در یکی از تازه‌ترین پتنت های رویت شده، به نظر می‌رسد اپل به دنبال محقق ساختن ایده‌ای است که نشان دهنده قدرتگیری یک لپتاپ از گوشی هوشمند کاربران است. همانطور که می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید، اپل نشان می‌دهد که یک گوشی هوشمند مثلا آیفون همراه با یک داک در داخل لپ تاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد تا نه تنها منبع قدرت لپ تاپ شما باشد، بلکه به عنوان یک صفحه لمسی نیز برای کامپیوتر خود از آن استفاده کنید.

قدرت گیری لبتاپ از گوشی هوشمند

این پتنت همچنین در مورد این صحبت می‌کند که چگونه تبلت ها نیز می‌توانند ارائه کننده قدرت لپ تاپ ها باشند و به جای این که کاربران از نمایشگر لپ تاپ برای تبلت خود استفاده کنند، از نمایشگر تبلت خود به عنوان نمایشگر کامپیوترشان استفاده کنند. البته این دقیقا یک طرح مفهومی منحصر به فرد و جدید نیست، چرا که پیشتر نیز چنین ایده‌های مشابهی را از سوی سایر کمپانی‌ها دیده‌ایم؛ اگر چه تا به این جای کار هیچ یک از پتنت‌ها ما را نسبت به تجاری شدن این ایده‌ها امیدوار نکرده‌اند.‌

در هر صورت با توجه به پتنت های متعدد در ارتباط با پیاده سازی ایده قدرتگیری یک لپ تاپ از گوشی هوشمند اینگونه به نظر می‌رسد که عملی کردن آن بسیار سخت است؛ اما نباید در این مورد اپل را نیز دست کم گرفت. چرا که همیشه وقتی صحبت از نوآوری می‌شود، اپل یکی از نامداران و برندهای مثال زدنی است.به نظر شما آیا این پتنت ایجاد خواهد شد؟اگر شود نظر شما در مورد این پتنت چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " پتنت جدید اپل "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی