سکه های باستانی با تصاویر موجودات فضایی

سکه‌های باستانی کشف شده در مصر، منقش به تصویر یک موجود بیگانه هستند! در گذشته نیز چندین مورد از سکه‌های باستانی در گوشه و کنار جهان با تصویری از موجودات فضایی یا اشیای پرنده کشف شده‌اند، اما این سکه‌ها نشان‌دهنده‌ی چه واقعیتی هستند؟ آیا در گذشته، حیات فرازمینی و یا حتی تمدن‌های آنان هم بر روی زمین حضور داشته‌اند؟ این‌ها از دسته سوالاتی هستند که همزمان با کشف این سکه‌ها و تصاویر منقش بر آنان، ذهن بسیاری را مشغول کرده است. سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی یکی از عجیب‌ترین‌ کشفیاتی هستند که تاکنون چند نمونه از آنان در نقاط مختلف دنیا دیده شده‌ و هیچ پاسخ درستی برای این کشفیات وجود ندارد.

این سکه که تصویر یک موجود فضایی بر روی آن نقش بسته، عبارت اوپور تونووس ادست  را در قسمت پشتی خود دارد. این عبارت در واقع یک ترجمه‌ی لاتین برای پیامی مرموز است! پیامی حاوی این عبارات: “او به علت زمان اینجاست!”

هر چند وقت یک بار، چنین اکتشافات تعجب‌‌آوری ممکن است به ما یادآور شوند که شاید در حقیقت ما در این دنیا تنها نیستیم!

در میان بسیاری از اینگونه تصاویر که ممکن است جعلی و ساختگی باشند، تعداد انگشت‌شماری از آنان سوال‌های بسیاری را مطرح می‌کنند.

در طول چند سال گذشته، منتقدان با تئوری‌های خود این ادعا را رد کرده‌اند. آنان در توضیح تصاویر حک شده بر روی این سکه‌‌‌ی باستانی، اظهار داشته‌اند که این شی ممکن است قارچ، گل و یا حتی یک سپر جنگی باشد!

به تازگی در کشور مصر، یک سکه‌ی باستانی و قدیمی کشف شده که به سوژه‌ای داغ برای یوفولوژیست‌ها و علاقمندان به اینگونه موضوعات پرهیجان تبدیل گردیده است!

گروهی از کارگران که در حال نوسازی یک خانه‌ای در کشور مصر بودند، سکه‌های مرموز و عجیب و غریبی را پیدا می‌کنند! برای مثال روی یکی از این سکه‌ها، تصویری کاملا واضح از یک موجود فضایی دیده می‌شود! موجودی فرازمینی با چشمانی درشت و توخالی، سری کچل و دهانی کوچک بر روی این سکه نقش بسته است.

متعلق نبودن سکه ها به مصر

تنها اطلاعات موجود در مورد این سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی ، این است که گروهی از کارگرها آنان را از یک خانه در کشور مصر کشف کرده‌اند. تقریبا تمامی این سکه‌ها دارای نوشته‌هایی به زبان لاتین هستند؛ این بدان معناست که سکه‌های مذکور در تاریخ کشور مصر ریشه نداشته و متعلق به کشوری دیگر هستند.

در حالی که هنوز هیچ اطلاعاتی از اصالت یا جعلی بودن این سکه در دسترس نیست، شباهت دادن اشیای حک شده بر روی این سکه‌ها به گل، سپر یا قارچ نیز در نوع خود جالب توجه است!

بر خلاف کشف سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی ، اصالت بسیاری دیگر از سکه‌های قدیمی با آثاری از اشیای پرنده از سوی کارشناسان مورد تایید قرار گرفته‌اند. اما اینکه در مرکز این تصاویر، شاهد تصویری از یک بشقاب پرنده هستیم یا سایر اشیا، به تفسیر هر فرد بستگی دارد.نظر شما درباره این کشف چیست؟

1+
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " سکه های باستانی با تصاویر موجودات فضایی "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی