آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاور میانه را خرید

پایگاه اینترنتی آمازون، آخرین مرحله خرید فروشگاه آنلاین سوق امارات را آغاز کرد. سوق بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه محسوب می‌شود و بازار خاورمیانه و شمال آفریقا را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. مذاکره آمازون برای خرید این فروشگاه تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی، نهایی خواهد شد.

آمازون برای خرید بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه ، مبلغی حدود ۶۵۰ تا ۷۵۰ میلیون دلار را سرمایه‌گذاری کرده است. البته این خبر هنوز به صورت رسمی توسط این پایگاه‌های فروش آنلاین تایید و یا تکذیب نشده است. این در حالیست که عمار مالز ، مالک بزرگترین مرکز خرید دبی نیز مبلغی بالغ بر ۸۰۰ میلیون دلار را برای خرید سوق پیشنهاد داده بود.

خرید بیش از ۴۵ میلیون نفر

فروشگاه آنلاین سوق در ۱۲ سال پیش یعنی سال ۲۰۰۵ میلادی توسط یک کارآفرین متولد سوریه به نام Ronaldo Mouchawar تاسیس شد و در حال حاضر بیش از ۴۵ میلیون نفر از این فروشگاه اینترنتی خرید می‌کنند. بیشتر کاربران این پایگاه از کشورهای مصر، عربستان سعودی و امارات هستند.

نماینده آمازون در روز سه شنبه ۲۸ مارس در خصوص عقد قرارداد خرید بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه اعلام کرد که بازارهای فروش آمازون و سوق هر دو بر روی ساختارهای مشابهی استوار شده‌اند و اکنون قصد دارند با تبادل تجربه و به کارگیری فناوری‌های مدرن‌تر، دامنه‌ی خدمات خود را گسترش دهند.

آمازون ساعتی پیش رسماً خبر داد که بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه یعنی  را خریداری کرده است. این فروشگاه در سال ۲۰۰۵ کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر بیش از ۸.۴ میلیون محصول مختلف را به فروش می رساند.

با این حساب بالاخره مشخص شد که برنامه آمازون برای نفوذ در خاورمیانه چیست و به جای حضور مستقیم و رقابت با فروشگاه های محلی، تصمیم گرفته تا بزرگترین نمونه از آنها را به خدمت خود درآورد.نظر شما در باره این موضوع چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : www.amazon .com

بدون دیدگاه برای پست " آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاور میانه را خرید "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی