تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل

روش مهاجرت بین سیم کارتی در ایرانسل بسیار ساده بوده و هزینه کمی دارد. مهمترین مزیت سیم کارت دائمی ایرانسل صرفه جویی در هزینه و پرداخت تعرفه کمتر است. از آنجایی که نرخ مکالمه، پیامک و اینترنت سیم کارت دائمی ایرانسل به مراتب از سیم کارت اعتباری آن کمتر اسـت، طی مدت زمانی کوتاه هزینه اضافی پرداخت شده برای خرید سیم کارت دائمی را پس خواهید گرفت. شاید از همان ابتدا یک سیم کارت اعتباری خریداری کرده و اکنون به هیچ عنوان قصد ندارید شماره تلفن همراه خود را تغییر دهید. این امکان وجود دارد تا بدون نیاز به خرید یک خط ایرانسل جدید، در داخل همین اپراتور از مزایای سرویس تبدیل مشترک اعتباری به مشترک دائمی ایرانسل بهره ببرید.این تبدیل با هزیته پرداخت به دو شکل کامل و یا اقساطی انجام میشود.

تبدیل و پرداخت به صورت اقساطی

قیمت سیم کارت دائمی ایرانسل، چند روز قبل به میزان پنجاه درصد کاهش پیدا کرد و به مبلغ شصت هزار تومان رسید. پیش از این هزینه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل حدود صد و بیست هزار تومان بود، اما اکنون و به لطف کاهش پنجاه درصدی قیمت سیم کارت، کاربران می‌توانند تنها با پرداخت شصت هزار تومان سیم کارت اعتباری خود را با حفظ شماره به سیم کارت دائمی تبدیل کنند و علاوه بر دریافت قبض به صورت دوره‌ای، از مزایای سیم کارت دائمی ایرانسل استفاده کنند. سه روش برای مهاجرت از سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل وجود دارد:

۱٫ شماره‌گیری کد #۷۰* یا #۹*۱*۵۵۵*

۲٫ تماس با امور مشترکین ایرانسل به شماره ۷۰۰ (از طریق خط ایرانسل) و در ادامه شماره‌گیری عدد ۷ و سپس عدد ۴ طبق دستورالعمل

۳٫ استفاده از اپلیکیشن ایرانسل‌ من

در پرداخت اقساطی

۱٫ کاربران در هر زمان قادرند با شماره‌گیری کد #۱۱*۱*۵۵۵* درخواستی مبنی بر تسویه یکجا مابقی هزینه را ارسال کنند.

۲٫ تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل به صورت آنی انجام نشده و ممکن است تا ۲۴ ساعت زمان ببرد.

۳٫ اگر کاربری در زمان اقدام برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل شارژی بیشتر از مقدار مورد نیاز داشته باشد، بعد از کسر هزینه تبدیل سیم کارت، باقیمانده اعتبار به حساب سیم‌ کارت دائمی وی منتقل می‌شود.

۴٫ حتما از تکمیل شدن ثبت نام خود اطمینان حاصل کرده و از وارد شدن تمامی اطلاعات فردی در سیستم شرکت ایرانسل مطمئن شوید، در غیر این صورت تبدیل سیم کارت امکان‌پذیر نخواهد بود.

۵٫ کاربران باید یک کد پستی صحیح ارائه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

۶٫ مادامی که پیامک تایید تبدیل سیم کارت را دریافت نکرده‌اید، اتصال اینترنت همراه خود را قطع نگه دارید.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : gadgetnews

بدون دیدگاه برای پست " تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی