%۴۷ ترجیح به کنسول بازیهای خانگی

آمار و ارقام بسیار جالبی در مورد میزان محبوبیت کنسول‌های خانگی در میان بازیکنان آمریکایی منتشر شده است. نصف ساعت‌هایی که بازیکنان امریکایی بر روی کنسول‌های خانگی نسل حاضر صرف می‌کنند، به فعالیت‌های غیر گیمینگ مربوط می‌شوند. در آمار به دست آمده مشخص شده است که بازیکنان آمریکایی ۲۸% زمان خود را آنلاین، و ۲۲% باقی مانده را به صورت آفلاین در حال بازی کردن بوده‌اند.

بازیکنان ایکس باکس وان، نسبت به پلی استیشن ۴، وقت بیشتری را برای بازی کردن با کنسول‌های خانگی خود صرف می‌کنند (۵۰% در ایکس باکس وان و ۴۸% در پلی استیشن ۴). دارندگان ایکس باکس وان ۳۱% از زمانی که بازی می‌کنند را در حالت آنلاین به سر می‌برند، این در حالی است که این مقدار برای بازیکنان پلی استیشن ۴، ۲۹% اعلام شده است. بازیکنان هر دو کنسول، ۱۹% از زمان صرف کرده با کنسول خود را به صورت آفلاین سپری می‌کنند.

لازم به ذکر بوده که ۴۶% بازیکنان آمریکایی در سال ۲۰۱۷ ترجیح می‌دهند، تنها بر روی یک پلتفرم (کنسول‌های خانگی، پی‌سی و موبایل) بازی کنند. ۳۸% از بازیکنان تهیه ۲ پلتفرم را ترجیح می‌دهند و ۱۶% از بازیکنان با تهیه ۳ پلتفرم برای انجام بازی موافق هستند. در سال‌های اخیر افزایش داشته‌‌اند، اما در یک سال گذشته، یعنی از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ با ۴% کاهش به ۶۲% رسیده‌اند. نکته حائز اهمیت دیگر این است که ۴۷% از بازیکنان آمریکایی ترجیح می‌دهند تا بر روی کنسول‌های خانگی به بازی بپردازند، ۲۶% آن‌ها موبایل و ۲۷% دیگر پی‌سی را برای بازی کردن مناسب‌تر می‌دانند. ۶۳% از بازیکنان آمریکایی در سال ۲۰۱۷ از وجود تکنولوژی‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده مطلع هستند. این مقدار در سال گذشته ۳۷% بوده است؛ علاوه براین، مقدار آگاهی جامعه کلی آمریکا نیز از وجود چنین تکنولوژی‌هایی به طرز چشمگیری افزایش یافته است. اما تنها ۱۰% از بازیکنان آمریکایی قصد خرید پلی استیشن وی آر (محبوب‌ترین هدست واقعیت مجازی موجود در بازار) را دارند. این مقدار در جامعه کلی آمریکا کم‌تر نیز می‌شود؛ همچنین ۵۷% از کسانی که به این تکنولوژی‌ها علاقه دارند را مردان و ۴۳% دیگر را زنان تشکیل می‌دهند. ۶۹% از مردان علاقه مند به این تکنولوژی‌ها از قبل دستگاه سازگار با آن را خریداری کرده‌اند، اما تنها ۳۱% از زنان هدست واقعیت مجازی یا افزوده را تهیه کرده‌اند.نظر شما چیست؟

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

جعبه اطلاعات

منبع : Dualshockers

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه برای پست " %۴۷ ترجیح به کنسول بازیهای خانگی "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی