سازنده گوشی هوشمند ۴ دلاری Freedom 251 بازداشت شد

ماهیت گول، سازنده گوشی هوشمند ۴ دلاری Freedom 251 به جرم کلاه‌برداری بازداشت شده است.
ماهیت گول، مؤسس کمپانی هندی راینینگ بیلس که گوشی هوشمند ۴ دلاری Freedom 251 را ساخته است به جرم کلاه‌برداری بازداشت شد. طبق گزارش‌ها، یک فروشگاه محلی به نام آیام سفارشی به مبلغ ۴۵ هزار دلار به این کمپانی برای تولید گوشی‌های هوشمند Freedom 251 داده است؛ اما پس از دریافت نکردن سفارش خود، به مقامات مراجعه کرده و از ماهیت گول شکایت کرده است.
Freedom 251 نام گوشی هوشمندی است که کمپانی راینینگ بلس در فوریه سال ۲۰۱۶ از آن رونمایی کرد و اعلام شد که قرار است در ژوئن ۲۰۱۶ به بازار عرضه شود. این گوشی هوشمند تنها ۲۵۰ روپیه قیمت داشت که معادل ۳.۷ دلار آمریکا می‌شود.
پیش‌فروش گوشی هوشمند Freedom 251 با استقبال شدید خریداران مواجه شد؛ اما تعداد زیادی از خریداران گفته‌اند که هنوز تلفن هوشمندی دریافت نکرده‌اند. فروشگاه محلی آیام نیز یکی از سفارش‌دهندگان این گوشی هوشمند است که طبق گفته مسئولان آن، تنها بخشی از سفارش به آن‌ها تحویل داده شده است.
زمانی که کارکنان فروشگاه آیام در مورد باقی سفارششان پیگیری کرده‌اند، با تهدید به مرگ مواجه شده‌اند. این تهدیدات توسط ماهیت گول، مؤسس کمپانی راینینگ بلس صورت گرفته و پلیس هند نیز دستگیری وی را تأیید کرده است.
پلیس هند اعلام کرده است که تحقیقات در مورد اقدام کلاه‌برداری توسط ماهیت گول شکل خواهد گرفت و وی قرار است در دادگاه حاضر شود.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " سازنده گوشی هوشمند ۴ دلاری Freedom 251 بازداشت شد "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی