۳۵ درصد کاهش حجم تصاویر با انکودر گوتزیلی گوگل

در اینترنت، سرعت به معنی همه چیز است و یکی از قوانین مهم این است که هر چه حجم فایل شما کوچک‌تر باشد سرعت بارگذاری بیشتر خواهد بود. انکودر گوتزیلی گوگل با هدف کمک به همین قانون به صورت متن باز تولید شده است که می‌تواند همراه با کاهش سایز تصاویر وب سایت‌های مختلف، به کاربران اجازه دهد به مراتب مدت زمان کمتری را در انتظار بارگذاری آن‌ها منتظر بمانند.ان

این انکودر که گوتزیلی نام دارد (نام آن از یک شیرینی کوکی سوییسی آلمانی گرفته شده است) قادر خواهد بود حجم عکس هایی با فرمت JPEG را تا ۳۵ درصد بیشتر نسبت به روش‌های کنونی کاهش دهد و به سرعت بارگذاری آنها بی‌افزاید. مزیت استفاده از انکودر گوتزیلی گوگل این است که شما نیازی به فرمت جدیدی نخواهید داشت و می‌توانید از فایل های JPEG معمولی همراه با آن استفاده کنید. این بزرگ‌ترین مزیت انکورد جدید کاهش دهنده اندازه تصاویر غول جستجوی جهان خواهد بود؛ چرا که هر مرورگر و اپلیکیشنی قادر به پشتیبانی از JPEG است.

گوگل صاحب برخی دیگر از پروژه‌های کاهنده سایز تصاویر بر بستر وب است که آن‌ها شامل انکودر زاپ فایل (که به طور مشابه فایل‌های پی ان جی کوچک‌تری را بدون تغییر فرمت سازگار) و ویبپ (یک فرمت جدید تصویر که از دو فشرده ساز لاسسز و لاسی برای بهبود سایز فایل پشتیبانی می‌کند) خواهند بود.

کاهش حجم کیفیت بالا

انکودر گونزیلی گوگل به طور قابل توجهی نسبت به سایر روش‌های کاهش سایز فایل‌های JPEG عملکرد کندتری را در زمان فشرده سازی ارائه می‌کند، اما فدا کردن سرعت این پروسه ارزش آن را دارد تا کاربران سایت‌ها زمان کمتری را در انتظار تماشای عکس های در حال بارگذاری بنشینند. علاوه بر این، تیم پژوهشی گوگل به نام Google Research ادعا می‌کند که کاربران می‌توانند همراه با این انکودر در کنار گذراندن مدت زمان کمتر، کیفیت قابل مشاهده بیشتری را نیز نسبت به روش‌های دیگر در اختیار داشته باشند.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " ۳۵ درصد کاهش حجم تصاویر با انکودر گوتزیلی گوگل "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی