آیفون ۷ پلاس بعد از تست منفجر شد

اپل تحقیقات خود برای یافتن علت انفجار آیفون ۷ پلاس متعلق به یکی از کاربران خود را آغاز کرده است. این آیفون که به شخصی به نام بریانا اولیواس تعلق داشته است، گویا به مشکلات فنی خاصی دچار شده بود و انفجار، پس از این رخ میدهد که او گوشی خود را برای عیب‌یابی به نزد متخصصان برده است!
در واقع ماجرا از این قرار است که اولیواس پس از این که آیفون ۷ پلاس او روشن نمی‌شده است، آن را به نزد یکی از متخصصان فروشگاه اپراتور مخابراتی اسپرینت که آن را از آنجا خریداری کرده بوده است، میبرد. کارشناس این فروشگاه پس از بررسی و انجام تست‌های عیب‌یابی بر روی آیفون او، اعلام می‌کند که این آیفون ۷ پلاس بعد از روشن شدن، رفتار عجیبی از خود نشان داده است، اما در کل، مشکل خاصی در سخت افزار آن وجود ندارد.
این کاربر نیز اسمارت فون خود را تحویل گرفته و آن را به خانه می‌برد. صبح روز بعد، نامزد اولیواس، آیفون ۷ پلاس او را از شارژر رسمی اپل جدا کرده و آن را بر روی کمدی که در اتاق قرار داشته، می‌گذارد. بعد از پاسخگویی به تماس، او ناگهان از گوشه‌ی چشم خود متوجه خروج دود از این دیوایس می‌شود و بلافاصله بعد از این اتفاق، آن را به درون حمام پرتاب می‌کند! اینجاست که آیفون مربوطه منفجر شده و پس از آن، ماجرا رسانه‌ای می‌شود.اپل البته دیوایس معیوب را تحویل گرفته و یک گوشی جدید را به این کاربر اهدا کرده است. یکی از سخن‌گویان رسمی اهالی کوپرتینو نیز اعلام کرده است که با کاربر مربوطه در تماس است تا پرونده‌ی مربوط به این آیفون ۷ پلاس به سرانجام برسد.خانم اولیواس بعد از ارائه‌ی توضیحات بالا، اعلام کرد که از یک شارژر رسمی اپل برای شارژ آیفون ۷ پلاس خود استفاده می‌کرده است. بنابراین یکی از احتمالات مورد نظر در چنین پرونده‌هایی که می‌توانند ناشی از استفاده از شارژرهای شخص ثالث باشد، در مورد او صدق نمی‌کند. در حال حاضر هنوز اپل پاسخ دقیقی در مورد این حادثه و دلیل انفجار دیوایس ۷ پلاس این کاربر منتشر نکرده است.

0
این مطلب را در گوگل محبوب کنید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید

بدون دیدگاه برای پست " آیفون ۷ پلاس بعد از تست منفجر شد "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

آخرین مطالب

مطالب ویژه

به این سایت امتیاز بدهید
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی